Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt olyan hogy pár napig nem...

Volt olyan hogy pár napig nem tudtad szoptatni, főleg anyatejes babád? Elfogadta utána újra?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy ha kimarad egy pár nap és cumisüvegből kap enni,főleg anyatejes baba,akkor utána még elfogadja a szopit?Vagy mennyi az az idő,amíg nem felejti el?Van valakinek ilyen tapasztalata?
2011. ápr. 13. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi mindegyik gyereknél elmentünk havonta 1-1 hétvégére kb 3 hónapos koruktól kezdve. a gyerekek a nagyiknál, lefejt tejet kaptak. utána szoptattam tovább, nem volt semmi gond. kb 1 évig szoptak
2011. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ó,de érdekes!

Én is utazás miatt kérdezem,nem tudom,hogy be merném-e vállalni,félek,hogy nem szopizna tovább.

Köszi a válaszod!

2011. ápr. 13. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam tapszert kap potlaskent cumisuvegbol,semmilyen cumizavart nem okozott nala.
2011. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont ilyennem, viszont ő cumisüvegről szokott át cicire 1 hónapos korára, az elején mindegy miért nem tudtam szoptatni, de fontos volt nekem, és nem mondom h könnyen de átszokott. sztem pár nap alatt nemlesz baj, ha meg elutasítja, akkor ne add fel egyből, kínáld csak cicivel, nem is lesz neki ismeretlen, úh el fogja fogadni, az éhség nagy úr. :)
2011. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hetesen kórház miatt 2 hétig tápszert kapott, mindenki ijesztgetett, de simán visszaszokott.
2011. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!