Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti mellgyulladás...

Szoptatás alatti mellgyulladás mennyi idő alatt múlt el? Mit használtál rá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

forró zuhany alatt fejtem és szoptattam egésznap

nagyon fájt magában is amikor szopizott még jobban

két nap de az azzal telt hogy ciciztettem és kijártam pisilni

semmit nem használtam (csak a gyereket)

2010. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Forró zuhany alatt masszíroztam. Fejtem, szoptattam, mint egy eszelős. Az egyik mellgyulladásomnál (3 volt) be is lázasodtam, akkor feküdtem is, szaladt az egész ház, lázcsillapítót vettem be, de a szopival nem álltunk le.


1-2 nap alatt mindig vége volt.

2010. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vizes zuhany, majd szoptatás olyan testhelyzetben, hogy a baba álla a csomó vagy folt felé legyen, aztán fejés és rengeteg alvás!
2010. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gramastan kenőcsöt. Nagyon jó!
2010. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.A Garmastant én a kisebesedett mellbimbóra kaptam,mellgyulladásra is jó?
2010. jún. 30. 19:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,el is múlt,úgy tettem,ahogy javasoltátok,de most kiemelem a kérdést,mert pár nap telt el és ma újra fájdalmas csomó van ugyanabban a mellemben,igaz kisebb.Mitől lehet megint?Rendesen szopizik,alaposan mindkét mellből.
2010. júl. 3. 11:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Szió!


Én 30 perc alatt múlasztottam el,igaz estére visszajött picit a fájdalom,de akkor is ezt alkalmaztam:1 db algopirin (lázat is leviszi és a gyulladást is enyhíti,jégkocka,vagy valami a fagyasztóból és azt pár mp-re rá kell rakni a foltra,ill fájdalmas pontra. Este,amikor visszajött,akkor hűvös törcsivel borogattam,és hamar rendbe jöttem akkor is.


Látom mindenki a forró zuhanyt ajánlotta,de az csak mégjobban fenntertja a gyulladást:-(

Nekem a fentieket egyébként a védőnőm javasolta,őt hívtam fel. 3napja volt ez a tejlázam,és aznap egész nap 38,5-39 fok között volt a lázam.


Próbáld ki,amit írtam,remélem segítettem!


5 hetes kislány anyukája

2010. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Hozzáteszem a kórházban én is a forró zuhanyt alkalmaztam és akkor segített is,de azért,mert akkor csak nagyon meg volt telve a mellem tejjel.


Ha tejlázad van,vagyis gyulladás van a cicidben,és még lázas is vagy,akkor segítenek,amiket írtam.


De a többi hozzászólót olvasva,gondolom ebben sem lehet általánosítani,mindenkinek más válik be.


Jobbulást Neked!:-)

2010. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
SZOPTATNI, SZOPTATNI, SZOPTATNI!!!
2010. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kidudorodó fájdalmas csomó,ami borogatással,gyakori szoptatással kisebb lett,azt hívják tejláznak?Nekem lázam egyik esetben sem volt.
2010. júl. 4. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!