Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, hogy egy baba nem...

Van olyan, hogy egy baba nem tud cumisüvegből enni?

Figyelt kérdés

Cicizavara van? 😃

Nagyon ritkán adok neki lefejt tejet. Ha megyünk valahova akkor is szoptatok. De amikor cumibol akarom adni a tejet (frissen!) fogalma sincs mit kezdjen vele. Tologatja oldalra a szájában, öklenzezik tőle. Ha éhes akkor is kb 5perc próbálkozás után hajlandó szívni is belőle. Ez azért van mert ritkán kap cumisüvegből?

A cumival ugyan ezt csinálja.

Pedig néha a cumit is meg a cumisüveget is elfogadhatná.

3hós a babó


2019. febr. 13. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez a normális. A szopizás technikája teljesen eltér a cumisüvegből való cumizástól.

Ha nem akarod hogy cumizavaros legyen, akkor csak cicit adj neki.


Miért akarod hogy cumiból kapja az anyatejet?

2019. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy van amelyik cicibol nemtud, fordítva is lehetséges
2019. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Add neki pohárból.
2019. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Csatlakozom az utolsohoz, add neki pohárból. Könnyebb! Az enyémek is így voltak.
2019. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Miért erőlteted üvegből?


Az én lányom sem tud belőle enni/ inni

7,5 hónapos

Pedig volt cumizavaros 6 hetesen ( bimbóvédő-cumi- ekkor még cumisüveg is ment neki)


De ő cseppmentes itatót sem preferálja. Pohárból iszik (hozzátáplálás miatt vizet)



Lefejt tejet sehogy

Sem pohár, sem itató, sem kanál, sem cumisüveg..

2019. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nyugi, senki nem mondta hogy erőltetem, azt kérdeztem HA abból akarom adni (amire meg van az okom) nem fogadja el. A többi választ is köszönöm.
2019. febr. 14. 07:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Enyém sem tudott mit kezdeni a cumisüveggel. 5 hónaposan pont ezért a varázsitatót vetettem be. Mondjuk abból is nehezen tanult meg inni, de muszáj volt, mert iszonyú kánikula volt azon a nyáron és "csak inni" nem tudtam 10percenként előrántani a cicit az utcán.
2019. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Vizet vagy tejet adtál neki akkor?
2019. febr. 14. 09:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en lanyom se tudott cumisuvegbol enni soha. Vagy orditott mikor cici helyett azt probaltam akarcsak vizzel, vagy ha kortyolt is volna akkor felre nyelt. Igyhat nem is probalkoztam sokszor. A cumi se kellett neki. Csak a cici. Most 10 honapos, fel eves koratol mar issza a vizet a csoros poharbol, de meg tobbszor elofordul h felre nyel.

2019. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem tudott inni cumisuvegbol és cumizni sem tudott.


Később csőrös itatóból már tudott inni.

2019. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!