Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sajnos beindult varatlanul a...

Sajnos beindult varatlanul a szules 33. hetesen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehat penteken megszultem a babamat 33. heten ami ugye azt jelenti hogy koraszulott lett. Az lenne a kerdesem hogy ilyenkor az edesanyat is addig tartjak-e bent ameddig a babat? Felreertes ne essek engem nem zavar mert barmikor mehetek hozza, de annyit mondanak hogy a baba akkor mehet ha elerte a 2200 grammot. Es en hiaba kerdezem engem mikor engednek senki sem valaszol. Ha ki is engednek akkor is minden nap tudok hozza bejarni szoval nem problema az sem. Ilyenkor mi a szokas? Amikor engedik olyankor tudok hozza menni szoptatni is.
2019. ápr. 4. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kórháztól függ. Az enyém 34 hétre született, végig bent lehettem. De pl én nem szoptathattam... Ezen azota is fel vagyok háborodva, nem is volt így túl sokáig tejem.. Mire 3 hét múlva haza jöttünk, már alig volt tejem. Hiába a fejtem.
2019. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoptatni en sem szoptathatom mert az inkubatorbol nem vehetem ki a picit, de fejhetem neki 2 orankent. Ezert kerdezem hogy ilyenkor az anyat vajon menesztik a korhazbol vagy nem .
2019. ápr. 4. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem! Kivéve ha te magad nem akarsz elmenni mert mondjuk van nagyobb gyereked is.
2019. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
34 hétre születtek az ikreim. Egyikükkel sajnos nagy problémák voltak, így másfél hónapot bent kellett lennie. Addig en is es a ikertestvérei is bent voltunk a kórházban. Egyik szobatarsam kislánya 24 hétre született 450 grammal, ő 4,5 hónapot volt bent a kórházban. Egyszer ment haza, amikor beteg volt és féltek, hogy esetleg megfertőzi a babákat. Akkor volt egy hetet otthon, amúgy egy percet sem. Kórház függő. Nálunk szorgalmazzák, hogy az édesanya végig bent legyen, napi több órát kenguruzzon, legyen minél többet az inkubátor mellett, enekeljen es persze fejjen, amennyit csak tud. De van, ahol 4-5 nap után hazakuldik az anyukát és csak látogatási időben láthatja a babát.
2019. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat remelem en maradhatok a picikem mellett
2019. ápr. 4. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. van koraszülött rooming-in, én mindkét gyerekemmel ott voltam, inkubátorban is megkaptam mindkettőt magam mellé, amikor már nem kellett a PIC-ben lenniük. Ha nálatok is van ilyen, akkor addig leszel te is, amíg a baba. Melyik város?
2019. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Maradok addig mert engem is kezelnek es azt kovetoen is maradhatok ma megkerdeztem, koszi :)
2019. ápr. 5. 07:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó egészséget nektek!
2019. ápr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!