Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt elöjele annak hogy...

Volt elöjele annak hogy szülni fogtok, vagy csak váratlanul beindult?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlhordtam a kisfiamat pár nappal és arra ébredtem,hogy göcsölgetek 3 percenként rendszeresen,és így is csak délután láttam meg őt!!:)Hány hetes vagy?
2009. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem váratlanul beindult, elfolyt a magzatvíz(3 óra múlva már megszültem).
2009. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
39 hét 4 nap. Már annyira türelmetlen vagyok! Azért érdekelne,hogy voltak e jelek,vagy csak váratlan,hogy reménykedhetek e,hogy esetleg akár a következö 5 percben is történhet valami... =)
2009. júl. 15. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen ismerős érzés, nekem is az utolsó napok örökkévalóságnak tűntek. Nekem is reggel 6.30-kor elfolyt a magzatvíz, belekakilt így császároktak és 9.09 perckor már meg is láttam az én tündéri kicsi fiamat.

Könnyű szülést kívánok neked és sok egészséget Mindkettőtöknek!

2009. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 36.hétre szültem, semmi előjele nem volt. Előző nap még úszni is voltam. Este lefeküdtem, és éjfélkor ébredtem arra, hogy elfolyt a magzatvizem. 15 perc múlva indultunk is, nekem nem volt időm izgulni.
2009. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!