Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után lerövidült a ciklusod?

Figyelt kérdés
1,5évig szoptattam,beállt 35-36 naposra a ciklusom,ma 30.napra megjött,várható hogy kicsit összezavarodnak a hormonjaim így hogy nem szoptatok már?
2019. ápr. 7. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem szules elott 29-30napos volt. 11 honapig utana nem jott meg. 15 honapos koraig szopott, majd 23(!!) napos ciklusaim voltak de csak kb 2-3 majd szepen visszaallt a 29-re.
2019. ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szülés utàn egy évig nem jött meg, de még utàna is sokàig szoptattam, viszont lerövidültek a ciklusaim (elötte 27-28 Napos volt). Nagyon öszze-vissza lett, àtlagosan 24- 25 napra jött meg, de elöfordult, hogy 23 napra. Most 1 évvel szoptatàs utàn vagyok és még mindig rövidebben KB 26-27 napra jön meg.

És én teherbe sem esek, pedig szeretnénk még babàt és több éve (màr szoptatàs alatt is) próbàlkozunk.

2019. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2es, egy cipőben járunk azt hiszem, igaz még csak egy hónapja nem szoptatok,de szoptatás alatt is végig próbálkoztunk hogy tesó legyen,sajnos eddig semmi. Nekem kitolódott szülés után a ciklusom,most meg úgy néz ki rövidebb lesz mint a szülés előtt. Most készülök orvoshoz,hátha mond valami okosat. Te voltál már esetleg?

1es köszönöm neked is hogy írtál! :)

2019. ápr. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!