Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

Szoptatás abbahagyása után lerövidült a ciklusod?

1,5évig szoptattam,beállt 35-36 naposra a ciklusom,ma 30.napra megjött,várható hogy kicsit összezavarodnak a hormonjaim így hogy nem szoptatok már?

ápr. 7. 07:22  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, nekem szules elott 29-30napos volt. 11 honapig utana nem jott meg. 15 honapos koraig szopott, majd 23(!!) napos ciklusaim voltak de csak kb 2-3 majd szepen visszaallt a 29-re.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 7. 07:48 Privát üzenet

Szülés utàn egy évig nem jött meg, de még utàna is sokàig szoptattam, viszont lerövidültek a ciklusaim (elötte 27-28 Napos volt). Nagyon öszze-vissza lett, àtlagosan 24- 25 napra jött meg, de elöfordult, hogy 23 napra. Most 1 évvel szoptatàs utàn vagyok és még mindig rövidebben KB 26-27 napra jön meg.

És én teherbe sem esek, pedig szeretnénk még babàt és több éve (màr szoptatàs alatt is) próbàlkozunk.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 7. 10:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves 2es, egy cipőben járunk azt hiszem, igaz még csak egy hónapja nem szoptatok,de szoptatás alatt is végig próbálkoztunk hogy tesó legyen,sajnos eddig semmi. Nekem kitolódott szülés után a ciklusom,most meg úgy néz ki rövidebb lesz mint a szülés előtt. Most készülök orvoshoz,hátha mond valami okosat. Te voltál már esetleg?

1es köszönöm neked is hogy írtál! :)

# 3/3Időpont ápr. 7. 10:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szoptatás abbahagyása után mennyi ideig normális, hogy nem jön meg? Mikor érdemes nőgyógyászhoz fordulni?
Szoptatás abbahagyása után mennyi idő múlva alakult vissza a melletek a terhesség előtti állapotára/méretére?
Van itt olyan anyuka akinek a szoptatás abbahagyása után szüksége volt mellplasztikára?
Szoptatás abbahagyása, hogyan? Valakinek tapasztalata van esetleg? Sírás nélkül lehetséges az elválasztás?
Szoptatás abbahagyása után mennyi idő múlva kell jelentkezni a vérzésnek? Mennyi max idő?
Szoptatás abbahagyása hogyan?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!