Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kb. mennyit változik a mell a...

Kb. mennyit változik a mell a szoptatástól?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ugy latom en roppant jol jartam. B-rol C lett es nem log. Nekem uolyan normalis kerek mellem maradt mint volt csak nagyobb. (14 hónapot szoptattam)
2019. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi volt a mellem es nagyobb lett.. kicsit lógósabb.. 1 éves koráig szoptattam..jobban mondva fejtem.. barnabb lett mellbimbó kicsit ráncosabb.. de a méret miatt nem gond:) most ujra váramdósan változik a méret sokkal barnább mellbimbóm stb.. majfd szoptatás alatt elválik milyen lesz
2019. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2019. ápr. 25. 20:54
 14/14 Coffelia ***** válasza:
A teteje teljesen lapos lett, mivel eltűntek a zsírszövetek, ettől az egész olyan, mintha centikkel lejjebb lenne. Puha, és a mellbimbóm bimbóudvarostul konkrétan bármilyen irányba hajtogatható. Sajnos konolyan meg is nyúlt, illetve 80C-ről 90D-re nőtt.
2019. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!