Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Ti párotok is kíváncsi volt...

A Ti párotok is kíváncsi volt az anyatej ízére?

Figyelt kérdés
A lefejt tejből szokott inni, ami nekem elég bizarr, de azt mondta nagyon finom.
2019. ápr. 21. 08:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Még csak megsem kóstolta. Szerinte is bizar lett volna.

Én megkóstoltam. Nem mondanám finomnak 😳 A tápszer pedig egyenesen szörnyű

2019. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem, az én férjem normális.
2019. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Az én férjem nem volt rá kíváncsi, de ismerek olyan apukát, aki rendszeresen ivott anyuka lefejt tejéből.
2019. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Mi bizarr van ezen? Szűk családon belül semmi furcsa vagy undorító nincs ebben. Nálunk a 10 éves tesó is megkóstolta lefejve. Szerencsére neki nem ízlett :)
2019. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyira volt kivancsi, hogy megkerdezte, milyen ize van. En kostoltam meg, de nem a lefejtet, annyi nem volt, csak egy cseppet nyomtam az ujjamra.

Amugy ilyen edeskes ize vam, mint a tapszerenek. Az sem szornyu amugy.

Mondjuk az en parom nem kostolta meg soha.

2019. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen. És én is.
2019. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még nem született meg, de én is kíváncsi leszek az ízére :D A párom nem.

Mondjuk az problémásabb, hogy finomnak érzi és szokott belőle inni, dehát kinek mi :D

2019. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi volt, és én is. Mindketten a lefejt tejet megnyaltuk és ennyi. Fura íze van. Nem értem mi bizarr ebben. Elég korlátolt ember az akik ilyen dolgokat bizarrnak és nem normálisnak tart. Gondolom az ilyenek lesznek később azok a szülők ahol a családon belül egymás előtt pucérkodás tiltott, szexről beszélni tabu, és szerintük ha egy 1-2-3 éves gyerek a szülővel fürdik együtt abból egyenesen következik hogy lelki sérült lesz a gyerek :) ennyi a véleményem erről.
2019. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de megkostóltam én is párom is csak egy cseppet. Ez az emberi kíváncsiság nem bizarr vagy nem bizarr kérdése. Édeskés és nem lett a kedvenc utalunk egyikünknek sem. 😅 Viccet félretéve, a macskáját is megkóstoltam még 12évesen na az azért meredekebb, de azon mégsem szőrnyülködik senki... Pedig az büdös és hagyjuk mi van benne..,
2019. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!