Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Ti párotok is kíváncsi volt...

A Ti párotok is kíváncsi volt az anyatej ízére?

Figyelt kérdés
A lefejt tejből szokott inni, ami nekem elég bizarr, de azt mondta nagyon finom.
2019. ápr. 21. 08:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Viszont az fura, ha rendszeresen issza 10es voltam.
2019. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A páromnak három jóval fiatalabb testvére van mostohaapától. Mesélte, hogy ő is megkóstolta anyukája tejét mikor a legkisebb tesó volt picike, párom ekkor volt 18 éves. Én biztos meg fogom kóstolni a saját tejemet mert kíváncsi vagyok rá, meg a párom is mondta, hogy biztos belenyal, mert őt is érdekli az íze. Semmi bizarr vagy gusztustalan nincs ebben, ha a saját újszülöttedet ezzel etetés hónapokig, szerintem tök normális hogy érdekel az íze.
2019. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem, es bar en ittam belole betegseg idejen(adott virus elleni antitestek vannak benne olyankor), most varom a kovetkezo gyereket, de mindjart hanyok a gondolatra 😆
2019. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen
2019. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A férfi nemi szerve sem arra való, hogy szopják, mégis hány nő teszi ezt és ismeri a sperma ízét! Szerintem a legtöbb férfi kíváncsi rá és semmi abnormális nincs benne!
2019. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az en ferjem is kivancsi volt de azert nem kostolta meg , csak egyszer amikor nagyon muszaj volt mert fel kellett melegiteni es nem akarta, hogy forro legyen.

Az tenyleg furi, hogy mar tobbszor is ivott belole . Hagyja inkabb a babanak !

Engem biztos felidegesitene , ha tobbszor megtenne a parom . Nem azert “kinlodok “ , hogy finom tejet termeljek neki .

2019. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én kíváncsi lettem volna rá, de sajnos nem volt tejci a páromnak! :(
2019. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok rá én is
2019. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!