Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet azert nem tud ugy...

Lehet azert nem tud ugy szopizni ahogy kellene mert egy picit le van tapadva a nyelve?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet egy ok rá.
2019. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, valószínű.
2019. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vágták fel neki?? Szép kis dokik vannak körülötted...Szólj valamelyiknek! Kb 1 másodperces beavatkozás. De nagyon fontos!! (Szopás,evés,beszéd...)
2019. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as: az én fiamnak 3 hetesen a szoptatási tanácsadó vette észre. Úgy le volt nőve a nyelve, hogy az ajkáig alig bírta kitolni, klasszikus szivecskeformájú volt. Már a kórházban lobbiztam a nővéreknek, orvosoknak, hogy vmi nem stimmel a szoptatásnál. Csak azt hajtották, hogy a gyerek jól szopik én meg fejjel. Gótikus szájpaddal, lenőtt nyelvvel szegény gyerekemnek nem sok esélye volt.

3 hetesen egy szájsebész oldotta meg a dolgot kb 10 mp alatt. Mire szoptatási tanácsadóhoz értünk addigra látta min 4 orvos és 2 védőnő. Csak a szájpadját említették, de arról is csak annyit örüljek neki hogy legalább össze van forrva. Kösz!

Kérdező! Minnél előbb lássa orvos. Védőnő, szoptatási tanácsadó tud segíteni, hogy kihez érdemes vinni.

2019. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!