Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan anyuka aki inkabb...

Van olyan anyuka aki inkabb lefejte az anyatejet es uvegbol adta a babanak mint cicibol szoptasson? Mennyi idon keresztul csinalta?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel betegség miatt nem tudtam másképp adni neki anyatejet, nem fogadta el a cicit, illetve utóbb kiderült, hogy nem tudott szopizni, így fejtem és cumisüvegből adtam. 3 hét alatt teljesen elapadt.
2019. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cumizavar miatt alakult így (sajnos elrontottam), nem tudtam visszaszoktatni, így fejtem, de nagyon kevés volt így. 3 hónapig kínoztam magam pár ml-ért. Fejéssel hamar elapad, hacsak nem vagy nagyon szerencsés alkat.
2019. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elapad a tej ha csak fejem? Ezt nem gondoltam volna ,hiszen a fejest szaporitasra is hasznaljak.

Koszi a valaszt

2019. máj. 8. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell szaporításra használni, hogy szopi után az üres mellet még ingerled fejéssel. Viszont önmagában a mellszívó nem tudja úgy kiszívni mint a baba, így elapad.
2019. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig vegyesen szoptattam + fejtem, mert valószínűleg rossz szopitechnika miatt állandóan vérzett a mellem. Természetesen el is apadt ez idő alatt. A fejés kb csak apasztásra jó, a fejő sosem szedi ki úgy a tejet, mint a gyerek, és a szervezet azt érzékeli, hogy kevesebb is elég.
2019. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első két hétben csináltam ezt, mert annyira sebes volt a bimbóm hogy muszáj volt helyre hozni. Addig apa etette üvegből. Utána ment dolgozni, muszáj volt szoptatni. De bele is jöttünk. Sajnos 3,5honapos volt mikor megjott a menstruációm, és nem fogadta el onnantól.
2019. máj. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azóta csinálom így, mióta hazajöttünk a kórházból, vagyis 3 hónapja. Tápszerrel még nem kellett pótolnom a mennyiséget, bontatlanul áll a szekrényben. Napi 7-szer fejek elektromos mellszívóval 30 percen keresztül. Van egy Facebook csoport (Fejéssel az anyatejes táplálásért), ha érdekel a téma szerintem lépj be. Sok hasznos tanácsot olvashatsz olyanoktól, akik több, mint 1 éven keresztül fejnek/fejtek.
2019. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!