Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatas fogyaszt?

A szoptatas fogyaszt?

Figyelt kérdés
En ugyan meg nem tudom szoptatni a babamat, mert picen van, de jovo heten mehetunk haza. Viszont szules ota folyamatosan fejek es azt veszem eszre, h amellett h minden plussz kilo lement rolam, ami a terhesseg alatt feljott, azt is megfigyeltem, h hiaba jott vissz a regi normalis etvagyam (csaszar utan kb 2 hetig alig tudtam enni) egyszeruen nem tudok hizni. Ami persze jo😃 nem vagyok amugyse nagy darab, 170 cm, 57rol indult a terhesseg es 63mal szultem, most megint 57 vagyok. Csak annyira durva h eszem amit megkivanok, sztem kicsit tobbet mint terhesseg elott (jutalmazo eves🤷🏼‍♀️) de nem hizok meg. Azt olvastam egyszer h a szoptatas okoz ilyet, marmint h fogyaszt vagy mi. Ez lehetseges? Csak kivancsisagbol erdekel:)
2019. máj. 9. 09:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokat fogytam. 13-at. 2 èvig szopott a lányom. "Kis zsírleszívógèp" volt. Most 3 éves,pár hónapja vettem észre,hogy 2-3 kg már feljött.
2019. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:) akkor ezek szerint eleg valtozo.

Es nem zabalok egyaltalan, szimplan tobbet eszem annal amit regebben:)

2019. máj. 9. 14:53
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Hát, ha többet eszel, mint régen, az előbb-utóbb meg fog látszani,szoptatás ide vagy oda.
2019. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 babyboom567 ***** válasza:

Én szülés után az első 3 hónapban híztam 15 kilót, meg utána még 10-et(pont 6 hónapig szoptattam).Szülés után másfél évvel sikerült eljutom endokrinológushoz, aki azt mondta, hogy még mindig azt érzi a testem hogy szoptatok, ő most még nem csinál semmit, nem ad gyógyszert diétázzak.(gondolom ha magánrendelésre mentem volna,nem ez lett volna a megoldás).

Most már elkezdtem fogyni kb november óta fogytam 12 kilót.

2019. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én írtam azt,hogy sokat fogytam (13kg-t).


Én rengeteget ettem. Naponta/2naponta egy tábla csoki, fonottkalács minden nap...többet ettem,mint a férjem.


Szóval nem mindig jár a sok evés hízással. De a tejtermelés sok szènhidrátot igènyel. Az én lányom pl. 2 óránként szopott sokáig. Olyan éhség tört rám néha,hogy az asztalt megettem volna..

2019. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!