Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatos anyukak mikor meg...

Szoptatos anyukak mikor meg voltatok fazva paracsetamolt vagy nurofent szedtetek?

Figyelt kérdés
Mostmar lazam is van , reggel bevettem egy nurofen forte-t de *art sem er , inkabb paracetamolt vennek be , de nem tudom hanyat szabad egy nap, hogy szoptathatnek problema nelkul tovabb .
2019. máj. 19. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Algopyrint, szedheto az is szoptatás alatt
2019. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megfázáson nem segít egyik sem, szóval semmit. Sok folyadék, gyakori szellőztetés, pihenés.
2019. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat lepihentem mert mar szedultem es fajt a fejem es a torkom . Meg nem kohogok es az orrom se valadekozik . Szoval mikor lefekudtem 37,6 volt a hom most meg 38,2 , ezt mar nem lehet meguszni gyogyszer nelkul :(
2019. máj. 19. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Panadol rapid nekem bevalt.
2019. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Paracetamol,ibuprofen szedhető, a betegtájékoztató szerint. Nekem panadol és algoflex vált be, illetve torokfájásra a tantum verde forte spray, köhögésre acc.


Az alábbi linket használják az orvosok is,beirod a hatóanyagot,megmondja kockázatos e szoptatás alatt


[link]

2019. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Paracetamolt mondott a doki ma, hogy lehet szedni csak csokkenti a tejet
2019. máj. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!