Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányszor cserélnétek pelust...

Hányszor cserélnétek pelust egy újszülöttnél?

Figyelt kérdés
3 óránként eszik, s eddig mindig cseréltem, még akkor is, ha csak pisis volt. Éjszaka ki szoktam hagyni 1 x a pelenkázást. Ti hogy csináljátok? 3 hetes baba anyukája
2010. júl. 7. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

étkezés után cseréltem mert evés alatt rendszerint bekakilt de óvatosan emeltem fel a fenekét ...

éjszaka is egyszer csak ehhez az kellett hogy zipzáros v. tépőzáras ruha legyen rajta mert hajnal kettőkor nem ment a patentolás -a férjemnek se...-

2010. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pisi volt én nem cseréltem, csak kaki után. Persze a sok pisinél már cseréltem. A mai pelusok már olyan jól zárják a nedvességet, hogy pisi egyáltalán nem jön vissza, nem irritálja a popsiját. Éjjel csak akkor pelusoztam át, ha kaka volt, vagy már nagyon nehéz volt a pelus.
2010. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy egy pelust kezdj el apránként töltögetni vízzel. Közben ellenőrizd a kezeddel, nyomogasd, hogy mennyit enged vissza.
2010. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban napi két pelust adtak összesen, de szerintem ennyi kevés, még egy újszülöttnek is, akinek alig van széklete. Hozattam be pelust, és legalább napi hatszor cseréltem a fiamnál.


Idehaza minden szopi előtt cseréltem, csak éjszaka hagytam ki. Éjjel ma sem cserélem, hagyom, hogy szopi után beájuljon. 3,5 hós a fiam.

2010. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pisi van ne cseréld le!Kakinál persze kell. Így majd az alkalom hozza hogy hányszor cseréld!!!!
2010. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8-10 alkalommal:) Én is cserélek,sőt mosom is őt még pisi után is:)
2010. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kórházban nekünk elég volt a napi 2. Aztán amikor itthon beindult a kaki, akkor naponta 8szor is kakilt, akkor 8szor cseréltem pelenkát. vagy 10szer, mert olyan is volt.

Csak pisinél nem teszem tisztába, hacsak nincs nagyon tele, de tényleg csak amikor már tele van.

2010. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!