Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Híztatok szoptatás alatt?

Híztatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ti mennyit híztatok szoptatás alatt? (És mennyi ideig szoptattatok) A kis lányom most 3 hónapos, de már híztam 6 kilót és félek hogy ez rosszabb lesz.

2019. júl. 18. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is híztam sajnos, 2 hónapos a lányom, 4 kilónál járok. Pedig esküszöm nagyon odafigyelek, minimális fehérliszt, nulla cukor, rengeteg friss zöldség és natúr hús. Terhesség alatt bevallom nem figyeltem oda egyáltalán mert örültem hogy végre elmúlt az iszonyatos hányinger, ettem amit megkívántam, akármikor, mégsem híztam szinte semmit. Bezzeg most! Pedig van tejem bőven, oda is figyelek, rengeteget sétálok a picivel (napi 10+ kilométer), terhesség utolsó 2 hónapjában szinte semmit nem mozogtam, veszélyeztetett is voltam és brutálisan begyulladt a derekamban két csigolya, örültem ha pisilni eljutok. Szóval nem tudom mi ez, miért van ez és hogy mit tehetnék ellene...
2019. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 kilót híztam 3 hónap alatt, azóta eltelt 5 hónap. Sajnos a tejem már akkor elapadt, de a kilók maradtak. Dietazom most ezerrel de valahogy nem akar latszodni.
2019. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fogytam 13 kg-t. Pedig ettem a kalácsot csokival naponta.
2019. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lefogytam, mint az orosz agár.
2019. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!