Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ikrek szoptatása hogy alakult...

Ikrek szoptatása hogy alakult nálatok? Volt aki csak az egyik babát szoptatta?

Figyelt kérdés
Első két gyermekemmell is alig volt tejem, pótolni kellett. Ikreknél lehet felesleges macera az a kicsi, ha utánna úgyis kell a táp. Na meg ott a két nagyobb, nem loghatnak egész nap a mellemen. Gondoltam csak az egyiket szoptatom.
2019. júl. 19. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Én mindkettőt tapszereznem. Ha egyik nem cicizhet akkor a másik se.
2019. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég kegyetlen gondolat csak az egyiket szoptatni... Én megpróbáltam őket, nem nagyon ment nekik. De ameddig és amennyi tej volt, abból fele-fele arányban jutott nekik.
2019. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább fejd le és oszd el nekik, amíg van. Úgysem lesz úgy sokáig...
2019. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a szülés előtt keress fel egy szoptatási tanácsadót, beszélgessetek el az előző szoptatásokról kicsit. Sajnos előfordulhat, hogy azért nem tudtál szoptatni, mert rossz tanácsokat kaptál :( Ha megszületnek a babák, még mindig dönthetsz úgy, hogy fejsz (bár szerintem az macerásabb, mint a szoptatás), vagy hogy felváltva/tandem megpróbálod, de én is igyekezném azért megosztani, hogy bármennyi is legyen, mindkettőnek jusson. Ebben nagyon sokat segíthet a szoptatási tanácsadó!
2019. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Már mindkettőt szoptatom.


Az első honapban szinte csak lefejt tejet kaptak az egyikük napi egyszer 8 percet probaljozhatott, a másik semmit. Akkor jöttünk haza a korhazbol, a korábban próbálkozó kb egy hét alatt minden étkezésre szoptatás lett, melle kapott lefejt tejet. A másik nem tudott meg, mindennap próbálkoztunk, így etetem ami elősegíti a szoptatast és majd három honaposan egyik napról a másikra elkezdett cicibol enni.

2019. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az hogy mind a kettőt szoptatni , majd pótolni,a legmarkánsabb. Annyi időm még nincs, hogy órákat ezzel töltsek, mert regge szét szórni a gyerekeket, majd dellbem egyik össze szed, délután másik, külön foglalkozások...
2019. júl. 19. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj de minek kell ennyi gyereket vállalni ha meg szoptatni sincs időd ?
2019. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Annak a másik kisembernek is járna ugyanannyi intim együttlét anyuval. A cumisüveg nem ugyanaz. Most hogy böksz rá? Te jöhetsz velem cicizni, neked meg majd nyomok a szádba üveget. Szerinted ez így oké?
2019. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A kisebb súllyal születettet szoptatnám, hisz neki jobban van rá szüksége. Attól nincs kevesebbet az ember a gyerekkel, hogy nem szoptatja..., A két nagyobb gyereknek meg ugyan úgy kell az Anyával eltöltött idő! Segítség nélkül pedig meg kell oldani a hétköznapi dolgokat is....
2019. júl. 20. 06:53
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Apámmal is ezt csináltak, o a nagyobb iker. Ma se latszik ki volt a kedvenc és ki a plusz egy... szégyelled magad!
2019. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!