Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ikrek szoptatása hogy alakult...

Ikrek szoptatása hogy alakult nálatok? Volt aki csak az egyik babát szoptatta?

Figyelt kérdés
Első két gyermekemmell is alig volt tejem, pótolni kellett. Ikreknél lehet felesleges macera az a kicsi, ha utánna úgyis kell a táp. Na meg ott a két nagyobb, nem loghatnak egész nap a mellemen. Gondoltam csak az egyiket szoptatom.
2019. júl. 19. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ma is
2019. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ötös vagyok, nálunk is van nagyobb is (aki szinten kicsi) és napközben segítség nélkül vagyok. Mégis rengeteget küzdöttem azért, hogy mindkettőt szoptathassam.


Ha kicsi van oszd szet, amúgy honnét tudod, hogy csak kevés tejed lesz? Azért mert a nagyoknál kevés volt? Képzeld nekem is, most viszont lényegesen több van.

2019. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de ez valami hihetetlen szemétség, hogy az egyiket szoptatnás, a másik meg nem kaphat. Akkor már inkább egyik sem, akkor nincs megkülönböztetés. Még meg se születtek, de már kivételeznél, azért ez nem semmi. Lenne ám ennek hosszútávon hatása, akár hiszed, akár nem.
2019. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!