Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szulneteek ismerosnel vagy...

Ti szulneteek ismerosnel vagy rokonnal, ciki vagy jo dontes?

Figyelt kérdés
A sogornom ferje szulesz nogyogyasz ,de eddig nem hozzs jartam terhed gondozasra szimpatikusnak szimpatikus es mar voltam nala de o azt mondta hogy ... -en nagyon szigoru leszek.

2019. júl. 24. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 gyereket szültem ugyanazzal a dokival, gyakorlatilag mindent tudunk egymástól, már-már baráti szinten. 😊 Ilyen szempontból igen, vele nem zavar, hogy jóban lettünk az évek alatt. Akivel korábban voltam jóban, ahhoz szerintem nem mennék.
2019. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szülnék ismerősnél. Számomra az orvos-beteg kapcsolat nem lehet ennél több, sem barátság, sem rokonság. Semmi. De ez én vagyok, ha te benne bízol meg, akkor nem látom okát, miért ne lehetne nála.
2019. júl. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Olyan lehetséges, hogy a szülészorvosoddal, akinél több gyereket szültél, hozzá jársz minden bajod dal, az idő folyamán "barátibb" viszonyalakul ki. Nyilván nem lesztek barátok, és nem fogtok később sem összejárni, pusztán ő lesz az, aki ilyen szempontból mindent tud rólad, így közvetlenebb lesz a viszony.

De soha nem mennék olyanhoz, aki a barátom, de amúgy nőgyógyász!

2019. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehez kérdés. Az sem biztos, hogy vállalna.

Nekem a nőgyógyászom idegen volt, de a rengeteg bajom révén barátság alakult ki. Nem csak köztünk, hanem férjem és közte is. Közös a hobbink ráadásul így rengetegszer találkozunk kórházon kívül is, egymásnál is vagyunk vendégségben. És így estem teherbe a kistesókkal. Nem volt kérdés, hogy ő lesz az orvosom. De azért mégsem rokon és elsőkörben mint orvost ismertük meg.

2019. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!