Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ciki manapság szülés /...

Miért ciki manapság szülés / terhesség után jól kinézni?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mostanság ha valaki merészel jól kinézni szülés után akkor azt az emberek támadják? És miért az a menő meg a "valós" ha valaki úgy néz ki mint egy db. szr már bocsánat.

Instagramon folyton látom az anyukákat bodyshamelni meg valótlannak titulálni más anyukákat akik jobban néznek ki.

Ez engem nagyon zavar mert konkrétan én szülés után egy héttel (sőt már 3 nappal amikor jöttem haza) is jobban nézek ki mint valaha, a hasam már teljesen visszament és lapos.

A kórházból is kinéztek amikor a rendes farmeremben mertem végigsétálni a folyosón meg pofákat vágva mondták hogy milyen marha szerencsés vagyok... Persze meg sportolok kicsi korom óta és úgy látszik a testem emlékszik. Ki sem merek rakni sehova képet mert attól félek egyből nekem ugranak hogy photoshoppoltam vagy terhesség előtti kép mit lódítok és miért kell ilyet kirakni hogy más rosszul érezze magát... Holott én rohadt büszke vagyok arra amit a testem véghez vitt és legszívesebben az egész világnak megmutatnám! Főleg azért mert én rettegtem attól hogy nem lesz a régi a testem mert mindenhol azt hallottam hogy az bizony sosem lesz az kész pont.

Miért nem lehet elfogadni hogy ilyen is van és miért kell ezeket ilyen utálatosan kezelni? Én sem bántok senkit amiért nem a régi egyből...



2018. jún. 4. 16:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Te megint valami más bolygón élsz. Még sehol nem láttam, hogy ciki lenne ez.
2018. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%

En ilyennel meg egyaltalan nem talalkoztam.

3 gyerek utan is vekony vagyok.igaz nem sminkelek,de azt elotte sem.

Bar az is igaz,hogy gyerek mellett a legkisebb gondom is nagyobb az instanal meg a facenel 😉

Ha rakok is kepet az valami nagyon extra alkalom,de arra meg altalaban csak dicseretet kapok.

Altalaban a tesoimnak nezik a gyerekeim,csak,hogy lasd mennyire nem latszik rajtam az anyasag 😂

2018. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
53%
Akkor te sosem utálkozol a villamosmegállóban, mikor elhúz melletted egy Maserati, ugye? :)
2018. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%

Igen, te az instagram bolygón élsz.

Nekem nincs is ilyen bolygóm, és néha még a facebook törlésén is erősen elgondolkozom.


Mindenki más. Valaki szerencsésebb, valakinek idő kell.

De rólad is sokat elárul, hogy rögtön egy darab sz...rnak nevezed azt az édesanyát, akinek rosszabb genetikája van és nem lapos hassal távozik a szülés után három nappal.


Szóval még is csak bántod őket.

2018. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%

Én sem tudok arról, hogy ciki lenne. Én 20 kilót fogytam, szolizok (finoman), a hajam mindig frissen festve, és rengeteg csinos ruhám van, mindenki nagyon kedves és csak pozitív mondatokat kapok.

Pontosabban 2 ovis anyuka szólt be, de azt is csak amolyan szurkálódásnak szánták: "edzel és szolizol? Erdekes hogy neked mennyi időd van, így könnyű jól kinézni."

Holott sokkal többet dolgoztam+tanultam is a munka és ovis fiam mellett. Ők nem foglalkoztak ilyesmivel, ezért furcsállták hogy valaki igen. De soha semmi más negatív dolog nem ért. Azóta a 2. gyerekem is megvan, megint visszafogytam. Ezúttal csak csupa kedves megjegyzést kapom.

2018. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
33%

Engem mindenki a babysitternek néz. 😃

2 gyerekem van és 20nak nézek ki. Egyedül a mellemen látszik, hogy szültem \szoptattam, de azt meg a férjemen kívül más nem látja.

Csinosan öltözöm (nem kosztüm és tűsarok), hajamat próbálom rendbe tartani ...

Nem mondom, hogy nem érdekelnek mások, mert így nem könnyű a játszón ismerkedni. Tudom, nem azért jár oda az ember. De ha már van rá lehetőség jó lenne dumcsizni és ismerkedni amíg egymás mellett lökjük a hintát vagy építjük a homokvárat. De amíg egy alig 30 éves anyuka jószándékkal is 40+nak néz ki nehéz.

2018. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%

Azért elég gáz, hogy pont az ilyen undorító féreg emberek az ilyen szerencsések.

Mondjuk ez nem jelent semmit, nem attól leszel boldog, hogy lapos a hasad. És amilyen kiállhatatlan természeted van, szerintem baromira mindegy, hogy milyen, mert egy nagy nulla vagy.

2018. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%

" én szülés után egy héttel (sőt már 3 nappal amikor jöttem haza) is jobban nézek ki mint valaha, a hasam már teljesen visszament és lapos."

Gratulálunk! Igazán világbajnoki teljesítmény! Taps! Hullám! Ha jelen lehetünk a szentté avatásodon, megemlítjük hogy nem dicsekszel, kedves vagy, és szerény! Van kérdésed is? Tudunk valamiben segíteni?

2018. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem olvastam végig, de én pont az ellenkezőjét tapasztalom. A környezetemben lévő Anyukák jól néznek ki, szánnak időt magukra is (fodrász, kozmetikus,köröm). Az alakjuk is jó. Én sem panaszkodok, jobban érzem magam, mint szülés előtt. 58 kg voltam terhesség előtt, 170 cm. 74 kg mikor szültem. Rá két hónapra 56 kg. Nőisebben öltözködöm, lecseréltem a teljes ruhatáram. Nadrágom nincs is csak főzős-takarítós. Ruhát hordok télen is vastagabb harisnyával, nyáron szoknyát felsővel, egybe ruhát.
2018. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
85%
Szóval rólad soha senki egy rossz szót se mondjon, de te elhordod egy darab sz.rnak az olyanokat, akik szülés után nem hozták 100%osan a formájukat? Nem gondolod, hogy egy picit talán beképzelt vagy?
2018. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!