Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel tudnám beinditani a...

Mivel tudnám beinditani a szülésemet? Sex és fahéj kizárva.

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Miért akarod Te beindítani? Vagy megindul magától,vagy ha már valami baj van,beindítja az orvos! Ezzel nem okos dolog játszani.
2010. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod beindítani???
2010. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, egy cipőben járunk. :-)) Én is mostanra várom a babát, szeretnék már szülni. Tonicra mondják, hogy hatásos - nekem nem jött be eddig :-( - illetve szagolgass muskotályzsályát, hátha segít. Nekem napok óta vannak enyhe fájásaim, de igazán nem akar beindulni, ma is sétáltunk egy nagyot, hátha, de semmi... Azt is mondják, hogy ha vannak már fájások, ülj bele egy kád meleg vízbe, az segíthet. Csak kinek van kedve hozzá ilyen hőségben?

Szóval nem tudom. Várjunk türelemmel, mást nem nagyon tehetünk. Kitartás, szép, könnyű szülést neked!

2010. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Keress egy tízemeletes házat, és mászd meg a lépcsőket vagy tízszer egymás után, vagy amíg ki nem dőlsz.
2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
a lépcsőzés nekem nem jött be,csak nagy izomlázam lett másnapra.
2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
A lépcsőzés lepényleválást okoz, ami pedig óriási vérzést. Jó esetben megmarad a baba és jó esetben nem lesz ox.hiányos. Vagy te is ott vérzel el.
2010. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs, okozhat
2010. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne siettesd, úgyis előbújik a picimanó ha már úgy érzi :) addig élvezzétek az életet nélküle, pihend ki magad...
2010. júl. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!