Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik, mint praktikát az...

Akik, mint praktikát az együttlétet próbálták, ilyenkor melyik része "segíthet" beindítani a szülést?

Figyelt kérdés
Maga az együttlét vagy az orgazmus?
2011. jan. 27. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az orgazmus indíthatja esetleg be, mert olyankor méhösszehúzódások vannak. (Én nem próbáltam) Így tűnik logikusnak.
2011. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a spermiumban lévő prosztaglandin nevű hormon indíthatja be a szülést, de csakis akkor ,ha a baba már elég érett rá, korábban nem
2011. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 39-40. héten:) Furcsa, ezt nem is tudtam, én is azt hittem, hogy az orgazmus, merthogy méhösszehúzódást okoz. De nem veszélyes ilyenkor óvszer nélkül szeretkezni? Valahol ezt olvastam, de hogy miért, már nem emlékszem.
2011. jan. 27. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Vicces mert mindkettö.


A spermium valamit tartalmaz ami meglazíthatja a burkot és burok repedés lesz, ekkor sok embernek beindul rögtön a fájások.

Az orgazmus oxitocint termel ami beindítja a szülést, vagy is az oxitocin méhösszehúzódást csinál és a gyereket készíti a szülésre plussz fájdalom csillapító hatása is van.


De csak akkor ha felkészült a szervezeted a szülésre, vagy is max pár órát tudod sürgetni.


én 10 napot ráhúztam semmi nem segített.

2011. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!