Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel tudnám beinditani a...

Mivel tudnám beinditani a szülésemet?

Figyelt kérdés
2008 május 25re vagyok kiírva (császároznak) annyira szeretném ha 10 nappal előbb születne a babám, őt kapnám szülinapomra: (május 15)
2008. máj. 11. 19:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg neki a döntést, a baba nem egy tárgy, nem szabad vele játszani! Bocs, hogy ezt írom, de ez tényleg így van.
2008. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem válaszolónak!
2008. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Ezt te komolyan gondolod????

Mert ha igen,nagyon gyerek vagy még.

Nem egy játékbabád lesz.

Honnan tudod előre,hogy császároznak?Egészségügyi problémátok van?Én az esetben is megvárnám még magától beindul a folyamat,és a vajúdást is végigcsinálnám,ha már mindenképp muszáj a császár.Egyébként nekem a sajátom borzalmas emlék,de a lányom miatt muszáj volt,és csak 6 órát hagytak vajúdni sajna:(((

Ellenben a fiam születése egy életre szóló csodás élmény maradt,csak a gátmetszés volt az egyetlen beavatkozás.

És most is bízok a normál szülésben,és abban,hogy minden rendben lesz,és meg sem fordulna a fejemben semmit sem befolyásolni.Nekem a gyerekem a legfontosabb.

Szerintem,ha te is igazán vágytál a babádra,akkor csakis az ő érdekeit tartod szem előtt,és nem buta hóbortokat.


Jó egészséget nektek.

2008. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp ki kéne várni,hogy meginduljon magától!

Nálunk a férjem és én is 17.-én születtünk és a lányunk is magától (elöbb) 17.-én született meg,aminek nagyon örültünk (más-más hónapban).

Mikor a fiamat vártuk nagyon akartam,hogy ő is 17.-én jöjjön a világra,de nem így lett NA BUMM mi történ semmi. A lényeg,hogy szép és egészséges gyerekeim vannak.

2008. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Miért, csak a napján lehet betudni szülinapi ajándéknak a kisbabádat? Ugyan mit számít, ha pár nappal később jön? Tényleg ne légy gyerekes! Egy kisbaba nem egy tárgy, egy játék... Remélem, nem gondoltad komolyan!
2008. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
Hayddhogy agyerek döntse el, hogy mikor akar megszületni.
2008. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
25%
idióta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező nem a véleményeket kérdezte, hanem egy kérdést tett fel, amire akik nem tudják a választ, ne válaszoljanak. Ez nem véleménynyílvánításra jelölt hely. Nem kell a másikat pocskondiázni, csak mert máshogy gondol valamit mint egyesek.

Annak ellnére, hogy én sem értek feltétlen egyett a szülés beindításával, nem ezt fogom taglalni. A "házi praktikák" amúgy is csak akkor segítenek, ha már magától is beindulna a szülés, előbb hiába csinál bármit is. Másrészt meg teljesen érthető, hogy az utolsó 1-2 hetet már szeretné sok kismama kitörölni, ezzel én is így voltam. Minél hamarabb karunkban szeretnénk tartani a kisbabánkat, legalábbis én is így voltam vele.

Mvel a házi beindítós módszerek nem igazán hatnak, csak akkor ha már a babó is döntött, semmi bajt nem lehet vele okozni.

Nyugodtan próbáld meg ezeket, ártani nem fogsz, de nagy valószínűséggel történni sem fog semmi,ha a baba nem akarja:

-szex

-intenzívebb mozgás (erre szokták a lépcsőzést mondani)

-forró fürdő vagy zuhany

-szegfűszeges, fahéjas valami (pl. kompótot csinálhatsz, még finom is, és egészséges :) )


De ami a leghatásosabb szerintem:

-beszéld meg a babáddal. meséld el neki, hogy nagyon örülnél neki ha egy napon születnétek, ő lenne a szülinapi ajándékod. De hogy a döntést rá bízod, csak akkor jöjjön, ha már kész van rá, hiszen neked természetesen ez a legfontosabb, hogy ő kész legyen az útra. MIndenesetre ti már tárt karokkal várjátok.


Minden jót! :)


1 hónapos úrfi anyukája

2008. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
akkor is egy idióta,hogy egyálltalán ilyet ír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
47%

1 hónapos úrfi anyukája!!


Szerintem neked is valami nagy bajod lehet:)))

Egyébként ez az oldal pont ezért van,hogy ha valaki kérdez,az véleményeket vár,amik nagyon különbözőek lehetnek.

Jóhogy nem azt írod neki,ha megunta a terhességét vetesse ki a gyereket.

Egyébként is milyen ostobaság ez,hogy meg akarja szabni a gyerek születési idejét???

Nem annak kellene a legfontosabb szempontnak lennie,hogy egészséges legyen,és a lehető legtermészetesebb módon születhessen meg???

Mert a kérdésből az derül ki,hogy itt gyereknek lesz gyereke.Szegény kicsike,vajon mi vár rá???

2008. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!