Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek volt valami praktika...

Valakinek volt valami praktika ami bevàllt szülèsmeginditàsra?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 16:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy de, te döntöd el. Senki sem kényszerithet az indításra.
2019. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt tudom de nagy a baba, ha természetesen akarom megszülni, NAGYON javasolt az indítàs, ha nem valoszínů császàr lesz..
2019. júl. 28. 09:24
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele... Ha indítják, megerőszakolják a természetet. Hagynak vajúdni pár órát, ami borzasztó lesz a mesterséges szerek miatt. Aztán előadjak hogy nem tágulsz, vagy túl lassan, vagy csak szimplán siet a doki haza, és egyenes út a császárhoz. Ha hagyod, hogy magától beinduljon, esélyt adsz a babádnak, hogy természetesen, háborítatlanul érkezzen erre a világra. A császár ráér akkor, ha tényleg gond van, de ezt úgyis látják, hisz a kórházban folyamatos kontroll alatt vagy. Kérlek add meg neki az esélyt, hogy békésen születhessen!
2019. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen igazad van, ès nem is a sajàt kenyelmem a legfontosabb, de a dokik mindig"olyan okosak"...
2019. júl. 29. 00:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem a saját kényelmed miatt nem mondasz nemet. A nők azt hiszik, hogy az orvosok mindenhatók, mindent jobban tudnak, elveszik a nőktől a szülést, mert számukra könnyebb, gyorsabb az az út, amit ők tanultak. Őket nem a természetes szulesre készítik fel, azt tanulják, hogy mit tegyenek, ha baj van. A szülést levezetik és nem kísérik. Mi pedig félünk nemet mondani, mert azt hisszük, hogy óriási baj lesz, ha nem az orvosra, hanem az ösztöneinkre hallgatunk. Kívánom, hogy ne hagyd, hogy szülészeti erőszak részesei legyetek, és a lehető legjobban dönts! Sok sikert és jó egészséget!
2019. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ma is voltam, megint, mondtam hogy a gyògyszeres elindítàst nem akarom.De nekik tulajdonkèppen mind1 is..engem csak az zavar h mindegyik màst mond, első szülèsem, kire hallgassak, fogalmam sincs total összezavartak..
2019. júl. 29. 18:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Bízz az ösztöneidben és a babádban. Nem lesz semmi gond! :)
2019. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 29. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!