Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik tuti praktika hogy...

Létezik tuti praktika hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
Nincs saját dokim akit megkérhetnék hogy vizsgáljon meg úgy hogy beinduljon.37hetet betöltöttem. Nagyon régóta kb 17hete komoly fájdalmam van egy testi "hiba" miatt de a dokik nem vesznek komolyan. Nagyon várom a végét. Jó lenne megszülni. Szex és lépcsőzés nem indította be. Mivel lehetne ösztönözni még?
2018. máj. 13. 23:02
 1/9 anonim válasza:
52%
Ez nagyon kamu szagúnak hangzik. Nincs saját dokid? Bemész a szülészetre és lesz, nem nagy ördöngőség. Már az elején mehettél volna..
2018. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindez a közoktatás házi feladat kérdések kategóriában :)


Sztem nincs ilyen paraktika. Menj be akórházba és jelenkezz valamelyik dokinál.

2018. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Miért kamuznék. Szerinted mindenkinek van fogadott orvosa?! Nincs rá pénzem. Az előző gyermekem is megszültem ügyeletben egy idegen orvosnál. Ez így megy annak aki nem fogad fel dokit. Viszont hátránya hogy nem igazán foglalkoznak a gondjaimmal a kirendelt dokik. Természetesen havonta járok a centrális gondozásra ahol lát doki de tojik az egyéni problémáimra
2018. máj. 14. 07:35
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ment ennyire félre a kérdésem. Nyílván nem ebbe a kategóriába akartam írni,nem vagyok fogyatékos csak ezek szerint béna telefonnal....

Lehet valahogy törölni?

2018. máj. 14. 07:40
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Figyu, ha meg is vizsgálna "úgy, hogy beinduljon a szülés" és még nem érett rá a gyereked, akkor sem fog megindulni! Úgyhogy szépen várd meg az idejét, ha nem akarsz magadnak több problémát!
2018. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha nincs itt az ideje, akkor akárhogy vizsgál, nem indul be a szülés.

Ha burkot repeszt, és oxytocint kapsz, az nem vizsgálat, hanem szülés beindítás. De ezt nem szokták "csak úgy", hanem ehhez indok kell.


Praktika nincs, ha érett a baba, akkor beindul magától a szülés.

2018. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
3 héttel előbb akarsz szülni mint kéne? Tudod mennyit számít még ez az idő gyereknek? A legtutibb praktika az, hogy kivárod az időt! Ha az eljön, beindul a szülés....
2018. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem azért a 20 fillérért, de gondolod hogyha orvorsa nincs pénzed, majd második gyerek ellátására lesz?
2018. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az első fiam fogadott orvosnál szültem. Fogadott szülésznővel. Nagyon sok pénzt fizettem ki nekik. Most nem szeretnék. Inkább költöm a gyerekeimre. A fogadott doki se csinált mást mint az ügyeletes. Kár beléjük a hála pénz. Nem három héttel előbb akarok szülni hanem magamat ismerve még a kiírt napján se fogok

Sokan vetnek be praktikákat. Nem ördögtől való dolog

Valaki tonicot iszik pl meg hasonló ostobaságok hogy hátha megindul a szülés. Kiváncsi lettem volna kinek mi vált be és talán valamit kipróbáltam volna mert komoly fájdalmaim vannak egy testi adottság miatt sajnos. De kibírom. Ezen már nem múlik. A huszadik hét óta élek ezzel a fájdalommal, a kisfiamért megéri. Már csak két hét és talán magától kibújik. Köszi a cuki hozzászólásokat. Egy élmény volt ezen az oldalon kérdezni. Peace and love

2018. máj. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!