Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok ma, már...

38 hetes vagyok ma, már nagyon szeretnek szülni, van valamilyen praktika, hogy beinduljon a szules?

Figyelt kérdés

Természetesen veszélytelenre gondolok, ami a babára nézve biztos nem okoz problémát.

Pl ha beülök meleg vízbe az segíthet?

Malnalevel teát iszom, kb 5-6 dl-t egy nap.

Tegnap voltam nst-n is, 9 pontot kaptam, ez jelentheti, hogy meg biztos nincs esély a szules indulasara?

Az orvosom most nem nezett mehszajat, így nem tudom nyitva vagyok e már pl.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. máj. 3. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Légy türelmes,a baba és a tested tudják mikor a legalkalmasabb a szülés,ne akard siettetni. Bennt úgysem marad.

Én is 38 hetes kismama vagyok. Türelemmel várom a szülést és próbálok lelkileg rákészülni. Második gyermek lesz.

2018. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlhordtam a babát, ezért néhány dologgal próbálkoztam, hogy ne kelljen beindítani: tonik, szex, lépcsőzés, de egyik sem hatott, pedig 1 ujjnyira ki voltam tágulva.
2018. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod van aki a 40-41.dik hétben szül.Ne siettesd a kis lakódat, had készüljön és induljon akkor mikor neki jó.

Könnyű szülést kívánok.

2018. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszélyeztesd! Ha erőlködsz, praktikázol, azzal hamarabb eléred hogy pl. méhlepény válik le, burok reped úgy hogy nem veszed észre és kész a baj. Múlt hézen ugyanezt kérdezte valaki, egy szülésznő leírt jópár borzalmat amit úgy "értek el" kismamák hogy a baba még nem volt kész de anyuka lépcsőzött, súlyt emelt, bábakoktelt ivott.....volt oxigényhiányos születéstől kezdve minden!! Hidd el, az orvos is akkor ajánlja a praktikákat ha túlhordás miatti sürgetés kell! 38. hét még nagyon nem az amikor a tested kell sanyargatnod....pl. képzeld el (a szülésznő írta hogy ez a leggyakoribb), a baba még nincs kész rá, a köldökzsinór a nyakán, te meg okos tanácsra pl. megrepeszted valamivel a burkot...ne akard. 2 hetet már kibírsz, ne veszélyeztesd a babád!
2018. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a praktikák olyanok, hogy vagy bejönnek vagy nem. Az én babám nagyon nagy volt, érett a kinti életre mégsem akart megindulni a szülés. A dokim a lépcsőzést javasolta a 40. hét után de nem vált be. Végül indítani kellett, 41+2-re született.

Megértem, hogy már nagyon szeretnél szülni. Nagyon nehéz volt az utolsó 4 hét nekem is. Zsibbadtam, vizesedtem, fájt mindenem és mozogni alig bírtam. Mégis úgy voltam vele, hogy majd beindul a szülés amikor itt az ideje. Ne siettesd, legkésőbb 3 hét múlva vége a terhességnek és kint lesz a babád. Kitartás! :)

2018. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszolò nagyon jòt ìr. Nincs felkészülve még az érkezésre,de nem is kell, hogy fel legyen hiszen van még 2 heted. Ne veszélyeztesd se őt se magadat. Ha túlhordás áll majd fent pròbálkozhatsz ha úgy találod jònak. 38 hetet már kibírtál. 2 hét ide vagy oda :) könnyű szülést kívànok, és vigyázz magatokra!
2018. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, már nincs addig sok idő se így, se úgy :)
2018. máj. 4. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok, hamar elszalad és hidd el szép emlék lesz az utolsó pár hét is és az izgalom :) 2. gyerekem van, nekem szép maradt :)

Könnyű szülést :)

2018. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!