Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Félek a szuléstől hogy kuzdjem...

Félek a szuléstől hogy kuzdjem le a felelmemet?

Figyelt kérdés
Elso terhessegemet csaszarral let meg a baba igy meg igazabol azt se tudom mi az a vajudas es mennyire fajdalmas. Ahogy kozeleg a nap egyre jobban felek tolle. Apas szulesrol nem is lehet szo mert parom nem szeretne bent lenni. Igy ha eljon az ido teljesen egyedul leszek.

2019. júl. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kéred meg egy barátnődet, testvéredet, anyukádat, hogy veled legyen valaki? Vagy fogadhatsz dúlát. Nem kell teljesen egyedül lenned. Mondtad a párodnak, hogy Neked szükséged lenne rá? Ha nem mondtad, mondd el neki, hogy mit érzel, hátha mégis bemegy veled. Az mindenkinél egyéni, hogy mennyire fáj. Ahogy az is, hogy meddig tart a szülés.
2019. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a férjeddel hátha... ,először én nem akartam, hogy bent legyen a párom, aztán végülis rájöttem jobb, ha bentvan. Sokat segített a jelenléte, fogtam a kezét, itatott. Nem látott semmit, a fejem mellett volt végig. A másodiknál természetes volt, hogy bent lesz. Nagyon fog fájni, nincs ezen mit szépíteni, én nem kértem fájdalomcsillapítót, aztán mikor kértem volna már késő volt, a kitolásnál tartottunk. Ha nehezen viseled a fájdalmat kérhetsz fájdalomcsillapítást. Szerintem jó ha valaki ott van veled és lelkileg támogat, próbáld anyudat, lánytesód vagy barátnőd megkérni. Gyors, könnyű szülést kívánok!
2019. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos szuleimre es noveremre nem szamithatok mivel kulfoldon vannak es csak ev vegen jonnek haza. Mondtam mar tobszor paromnak de sajni mar ha bele gondol rosszul lesz mar a verveteltol is rosszul van ha neki vesznek le. Nincs olyan baratnom akit szivesen latnek ilyenkor magam mellett. Anyosommal meg nincs olyan jo kapcsolatom hogy megkerjem.
2019. júl. 29. 06:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj dúlát! Szakmailag és a jelenlétével is tud segíteni. Sokszor a szülésznő is csak rádnéz, nincs mindig ott, főleg ha nincs választott szülésznőd.
2019. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig szokjon hozzá a férjed a vérhez, mert a gyerek jópárszor fog vérezni. És ott nem lehet hisztizni, hanem el kell látni a sebet. A szüléshez meg fogadj dúlát.
2019. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!