Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mikor indult el a kórházba?

Ki mikor indult el a kórházba?

Figyelt kérdés
Minden esetben elfolyt a magzatviz? Hány perces fájásoknál indultatok el? Mentőt hívtatok vagy taxival esetleg apuka vitt be titeket? És egyedül voltatok mikor elkezdőtek a fájások nem féltetek?
2019. júl. 31. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem.


Az elsôvel már be kellett feküdnöm indítás miatt, a másodiknál otthon, éjszaka kezdôdtek a fájások, kb 5perceseknél indultunk. Otthon nem folyt el magzatvíz egyiknél sem.

A férjem vitt be. Nem féltem szerintem, de egy egészséges izgalom volt bennem, vártam már, hogy millyen lesz.

2019. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elsô vagyok. A másodiknál éjszaka indult, de csak délelôtt mentünk be.
2019. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hajnal 2-kor ébredtem kis görcsre, de abból visszaaludtam, de hajnal 4-kor ismét ébresztett, akkor 7-9 perces volt. Mivel nem enyhült, de nem volt az a tipikus fájás mint amit írnak mindenhol ezért a biztonság kedvéért bementünk a kórházba. Méhszáj zárt, de rövidül, CTG-n semmi. Hazaküldtek, hogy vajúdgassak otthon. Este 8-kor folyt el a magzatvíz, ezért visszamentünk a kórházba. Akkor is csak 5 perces fájásaim voltak, de ez így volt szinte a végéig. Reggel fél 7-re született meg a lànyom.

Nem féltem, se előtte, se alatta, csak izgultam.

2019. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elfolyt itthon a magzatvíz, hívtam taxit és amint összeszedtem magam indultam.
2019. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elsőnél elfolyt a vizem pisilés közben, gyorsan zuhanyoztam,bepakoltuk a kocsiba az előre elkészített táskát és indultunk kB 45 perc a kórház, fájás nem volt. Hajnali 3-kor volt, otthon volt a párom az utolsó hetekben már. Nem igazán féltem, nem tudtam még mi vár. Másodiknál volt pici tágulásos vérzésem szülés előtt 1 nappal, megpattanhatott egy ér azt mondta a dokim, el is múlt teljesen. Aztán pont szenteste után éjjel egykor beindultak a fájások, nem téveszthető össze a jóslóval, sokkal erősebb kB 45 mp-ig fájt utána visszatértek 8-7-6 percenként. Nem zuhanyoztam, jobbnak láttam indulni, Újra párom vitt, szegény pont dolgozott volna aznap,( 2 héttel előbb jött a baba) a főnöke megértő volt. Az úton is fájt, persze tudtam mi vár, kicsit féltem.Természetes úton meg tudtam szülni mindkettőt, a másokik gyorsabb, könnyebb volt. Az elsőnél megviselt a gátmetszés, a másokiknál sikerült a gátvédelem.
2019. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem folyt el a magzatvíz. 5-10 perces fájásokkal vitt be a párom a kórházba, pont itthon volt.
2019. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban felkeltem pisilni, de mikor felkeltem éreztem hogy befolyt valami. Éreztem, hogy folyamatosan folyik, szivárog. Magzatvíz volt, mentünk a kórházba autóval.

Még nagyon ritkán voltak ekkor fájásaim, de délutánra már rendszeresedtek, a kórház vajúdójában voltam ekkor a többi kismamával...a sima fájásoknál még nem féltem, elég jól viseltem, mikor erősödtek kezdtem kicsit félni, de még mindig nem kötöttem össze fejben azzal hogy szülni fogok... Még a tolófájások is a vajúdóban jöttek rám, na akkor viszont bepánikoltam, "szaladtam" szólni valakinek..

2019. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel indult


A férjemmel voltam


5 percesekkel indultunk kocsival. 60 -re lévő kórházba mentünk.

2 percesekkel értünk be



A kocsciban szivárkott a magzatvíz, mikor beértünk az első vizsgálat alatt ment el


Nem féltem

2019. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül voltam otthon és mivel aznap korán keltem (de hamar hazáértem) lefekudtem aludni egy órácskát 11kor. Délben arra keltem hogy fáj. Nagyon. Folyamatosan. Úgyhogy tettem vettem egy órát de nem enyhült. Felhivtam a dokit hogy folyamatosan fáj megállás nélkül induljak? Mondta h igen. Úgyhogy felhivtam a férjem aki hazajött értem és együtt bementünk a kórházba. Nem folyt el a magzatvíz, burokrepesztes volt már bent kórházban.


Nem féltem, nem volt rá idő :) én nagyon vártam már a szülést amúgy

2019. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3 perces fájásokkal mentem be délután,majd másnap kora este szültem meg mert nem tágultam.Magzatviz előtte 2 órával folyt el.
2019. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!