Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mikor indult el a kórházba?

Ki mikor indult el a kórházba?

Figyelt kérdés
Minden esetben elfolyt a magzatviz? Hány perces fájásoknál indultatok el? Mentőt hívtatok vagy taxival esetleg apuka vitt be titeket? És egyedül voltatok mikor elkezdőtek a fájások nem féltetek?
2019. júl. 31. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Este indultak a fájások jó nagy időközökkel és elég enyhék voltak. Reggel véres nyákot találtam a wc papíron. Telefonáltam a dokinak, aki épp ügyeletes volt, behívott vizsgálatra, de már nem engedtek haza. Estére meg is lett a fiam.
2019. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Éjfélkor elkezdett szivárogni, 5 körül indultam el a kórházba (egy ismerős (mentős) vitt be, anyukàm jött velem mert a párom pont akkor ment az anyjához), út közben kezdődtek a fájások - 5 percesek.

A második indított volt

2019. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7 perces fájással kezdődött, de semmi derékba, vagy combba kisugárzás, amit mondtak. Inkább mintha ki akarnák szakítani a méhem. 😀Egy óra múlva indultunk a 15km-re lévő kórházba, ott már 5 perces ék voltak. 4 óra múlva burokrepesztés, fél óra múlva megszületett a kislányom.
2019. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!