Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A feleségem császarral akar...

A feleségem császarral akar szülni, mert fél, hogy kitágul. Hogyan lehetne meggyözni az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés

Mindig "büszke" volt rá, hogy milyen szűk, eddig egyik partnere se volt előtte szűkebbel. Elnézest, ha ez furán hangzik, meg nevetségesen, de szinte fóbiasan fél ettől, hogy bármilyen seb legyen "ott" a környéken. Ha felvetem, hogy beszeljen valakivel erről, szakemberrel, azt mondja ő nem dilinyós. A császar tudtommal jobban fáj es a felépülés is hosszabb. Ugyan nekem csak egy vakbélműtétem volt, de az is borzalmas volt és császar sokkal nagyobb vagás.


Hogyan lehetne rá hatni? Elég eltökelt, kemény fejű ember sajnos... Az orvoshoz akit fel akart fogadni, azt mondta neki, hogy ez nem kívansagműsor, kötelező a sima ha semmi nem indokolja. Felesegemet nem győzte meg, jelenleg új orvos utan kutat.



2019. aug. 2. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha ennyi az ellenérv, hogy jobban fáj és hosszabb a felépülés, akkor ezt máris szét kell foszlassam: nekem alig fájt, és gyorsan felépültem.

Mondjuk engem sem tudna (az orvoson kívül) egy férfi sem tudna meggyőzni semmilyen érvvel semmiről a szüléssel kapcsolatban. :)

2019. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
En sem akartam kitagulni, meg minden nyugot a szulessel kapcsolatban. Hidd el a csaszar megvaltas lesz.
2019. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
2-t szültem, semmi sem változott ott lent.
2019. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Szülés után szűkebb mint valaha. 😅
2019. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Én megfordítanám ezt a kérdést. Vajon mi a joisten haragjáért akarja EGY FÉRJ megmondani EGY NŐNEK, hogyan kéne szülnie???!!! Uraim, nem lehetne kivonulni ebből a témából? Ha majd a ti fütykösötökön kell kipréselni a gyereket, filozhattok rajta vajon melyik fáj jobban vagy mik az előnyök /hátrányok. Addig egy dolgot tehetsz: segítesz másik orvost találni a feleségednek.
2019. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

2 szülésem volt, nem lettem tágabb. Mondjuk ehhez izomzat és intimtorna is kellett, de tem törvényszerű, hogy tág marad.

Amúgy a korral renyhülnek az izmok, 10-20 év múlva igenis tagul az magától.

Mindazonáltal azt mondom megis, ha van rá sajat pénze és nem sajnálja megfizetni a dokit egy talán indokolatlan, hiúsági császárra, akkor nem szólnék bele a helyedben. Amúgy ha ennyire hiú és büszke a p*nája szűkségére, nem fogja zavarni egy császaros heg a gondolom szexi hasikáján?

2019. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Ahh, nem te vagy az, aki ezt a bogarat elültetted a fülében, hogy aki rendesen szül, az kitágul???

De van egy rossz hírem, hiába vágatja fel magát, van akinél maga a terhesség is olyan változásokat indíthat el, hogy édes mindegy már a sima szülés is.


De amúgy nem értem, ha ő úgy akar, akkor akarja. Keressen orvost hozzá, meg gyűjtsön elég pénzt rá!

Ettől már csak az a viccesebb mikor le van beszélve a programcsászár, aztán hirtelen beindul előtte és simán szül meg😃

2019. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 2 császárom volt mégis kitágultam. Sőt köldöksérvem lett tőle. Nem biztatnám erre.
2019. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Állítólag a császárosoknak nehezebben húzódik vissza a hasa.
2019. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
Szoptatni sem fog, nehogy megereszkedjen a melle?
2019. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!