Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mikor volt...

Császár után mikor volt először orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok. Önkielégíteni mikortól lehet? Nem tudom miért, de 2 hete csak, hogy szültem, de magától elönt a forróság, és alig bírok magammal. Rendesen szenvedek. Félek, hogy baj lesz, ha elélvezek. Tapasztalatokat szeretnék, nem olyat, hogy nem bírsz magaddal …

2019. aug. 17. 19:07
 1/7 anonim válasza:
34%
Így nem csoda hogy terhes lettél.
2019. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Hát nem! Még szeretnék kettőt :) olyan puhák, édesek, és a szívem tele szeretettel.
2019. aug. 17. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is pont 2hét volt, amikor a férjemmel együtt voltunk. (nem feküdtünk le, de volt orgazmusom és semmi gond nem volt)
2019. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első volt császár, másfél hétig bírtam... 4 gyerekem van, minden terhességgel és szüléssel (a többiek vbac születtek) nőtt a libidóm. 😊 A behatolással megvártuk a 6 hetet mindig, de simogatás volt, ahogy nem véreztem.
2019. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyen válaszokat szerettem volna. Nem fájt az első orgazmus?
2019. aug. 18. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon nem. 😄
2019. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem eddig bírtam, már gyűröm magam alatt a lepedőt. este kérek egy gyógypuszit!
2019. aug. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!