Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés volt, amikor...

Milyen érzés volt, amikor először megpillantottad a babád / először a mellkasodra tették szülés után?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 08:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt nekem semmi magasztos



Csak hogy "huh túlvagyunk és rendben van"


( majdnem baj lett szülés alatt)

2019. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
2019. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Fel sem fogtam, nem éreztem semmit, csak örültem, hogy végre túl vagyunk rajta.

Egy ideig rajtam volt, de nem nagyon tudtam "belefeledkezni", mert a doki varrt és nagyon fájt.

2019. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Az elsőt elvitték azonnal, alig láthattam. Mikor végre megkaphattam, csodálatos volt. Semi bajunk nem volt egyébként, csak azt gondoltuk, alap az aranyóra és nem kell kérni, a kórháziak meg tojtak a fejünkre.

A másodikkal úgy indítottam, hogy ha hem kapom meg azonnal, inkább hazamegyek. 😂 A mellkasomon volt végig a megfigyelés alatt, együtt aludtunk 8 órát. Csodálatos átmenet volt.

2019. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Egyszerűen nem éreztem semmit...🤷‍♀️
2019. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kész voltam. Imádtam.
2019. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyen, mert nem volt ilyen élményem sajnos,mert altattak(császár) komplikációk miatt, nem is látthattam. Ő sem sírt fel azonnal vitték a PIC-re és órákig megfigyelés alatt volt. Délután 3-kor született és másnap hajnali 5-kor kaptam meg,de onnantól kezdve mindig velem volt. Egyébként nem volt korababa.Örültem, hogy nincs baja és, hogy túléltük. Nem volt azonnal hatalmas nagy eufória még a sokkhatás alatt voltam. Kellett 1 hónap mire magamhoz tértem testileg lelkileg és tudtam élvezni, hogy anyuka lettem. Egyébként én is úgy képzelem el, hogy megszülöm a mellkasomra teszik hatalmas nagy boldogság, eufória, apuka büszke. Ehelyett aggódás, küzdés az életünkért, apuka meg majdnem elájult a stressztől és már szárazra sírta a szemét. Sajnos nem mindig alakulnak úgy a dolgok, ahogy elképzeljük, eltervezzük.
2019. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Engem 24 óra vajúdás után császároztak leesett szívhang miatt, annyira kimerültem és sokkhatás alatt álltam, hogy fel sem fogtam az egészet, megmutatták, de nem éreztem semmit, csak kb annyit hogy mindenki hagyjon engem békén, hadd aludjak vagy meghaljak, tök mindegy. Az aranyóra is rémes volt. Aztán hajnalban a megfigyelőben voltam, csecsemősírásokat hallottam folyamatosan és akkor már kerestem a babámat, kérdeztem hol van, ő sír-e, hozzák ide.
2019. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Koraszültem, így én nem kaptam meg. De mivel jól volt, így megmutatták és adhattam neki egy puszit. Fantasztikus élmény volt. Utána vitték a PIC-re, sajnos onnantól csak naponta egyszer adták ki nekem :(
2019. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Beszorult a szülőcsatornába, elég fájdalmas, kapkodós módszerrel kellett gyorsan kiszedni (alul vákuumsapka, fentről alkarral tolták lefelé).

Rossz érzésem volt, hogy nincs még vége a szívásnak, amikor rám tették, csak azt ismételgettem, hogy vigye el a neonatológus, nézze meg és utána adják vissza.


Ő szerencsére rendben volt, én tényleg megszívtam, mert a méhlepényt már a műtőben pecázták ki, magától nem mozdult. Akkor az altatás utáni kábaság miatt nem adták oda, de az apja végig futkosott utána, ő volt vele.

2019. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!