Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvarrás után mikor tudtatok...

Gátvarrás után mikor tudtatok először székletet “produkálni”?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma van a 3.napja, hogy szültem, de nem merek elmenni wc-re. Tudom, hogy el kell de nem merek nyomni sehogy sem. De ha osszeeszek joghurtot meg gyumolcsoket lehet csak a hasam fajdul meg es nem hajt meg. Valaki valami tipp? Gondolom voltatok ebben a cipoben ti is :(
2018. dec. 3. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
2. Napon . Bár ahol én szültem adnak hashajtót szirup vagy tabletta formában. Nem volt kellemes de ki lehetett bírni.
2018. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Itt igazából nem is kérdezték, hogy tudok/tudtam-e, legalábbis eddig még
2018. dec. 3. 07:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
3. nap körül. Nem fájt különösebben. Ittam egy kávét, az engem mindig meghajt kicsit.
2018. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3. nap reggelén kaptam hashajtó tablettát, délre meg is lett az eredménye.

Első szülésem után, minden hashajtó ellenére sem sikerült produkálnom, 5. napon sikerült csak glicerines kúp segítségével.

2018. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én már másnap tudtam. De itt haza se engednek ha nem tudsz, adtak volna hashajtót ha nem megy magától.
2018. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Másnap. Nem volt kellemes, de inkább a törléstől féltem hogy hozzáérek a sebhez és véletlen szétszakad. :D

Egyébként nálunk sem engednek addig haza, míg nincs széklet.

2018. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3.napra tudtam de csak glicerines kúppal amit az ottani nővérektől kértem. Picit nyomhatsz nyugodtan, nem lesz baj. Próbálj meg aszalt szilvát, gyümölcsöket is enni, az is segít. (kértem otthonra is kúpot a biztonság kedvéért)
2018. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meg aznap ejjel.
2018. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet nevetni fogsz, de nekem a citromos fagyi segített. A 3. nap körül hozta anyukám (bár júniusban szültem). Most januárban fogok, de mndtam a férjemnek hozzon nekem majd. Én nem mertem a nővérnek megmondani h nem sikerült kakilni. Nem akartam kúpot vagy ilyesmit. Ez így utólag butaság volt. De a fagyit most már másnapra berendelem. :)
2018. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is nagyon paráztam tőle, mert brutál szülésem volt, brutál gátsebbel. Nekem emiatt pszichésen nem ment, de a hohes C multivitamin és hohes C + vas felváltva ivása meghozta az eredményt. Mondhatni épp hogy kiértem. Engem sem engedtek volna haza ha nincs széklet, ez esetben adtak volna hashajtót. Nyugalom, minden rendben lesz.
2018. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!