Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után ez mire...

Császármetszés után ez mire utal, mennyire normális?

Figyelt kérdés
6 hete szültem császárral, két hét alatt rendbe jöttem, de igyekeztem nem megerőltetni magam. Két naoja szeretkeztünk (nem túl finoman) és emeltem nehezet is... Nem tudom lehet e ettől, de bal oldalon a külső hegtől picit odébb belül szúró égő fájdalmat érzek. Valakinek van hasonló tapasztalata? Elojohet ilyesmi?
2019. aug. 19. 04:20
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hogy érted, hogy 2 hét alatt rendbe jöttél? Az, hogy esetleg elmúlt a gyermekágyi vérzésed, egyáltalán nem azt jelenti, hogy regenerálódtál. Egy császármetszés utáni regeneráció 3-6 HÓNAP, nem 2 hét. Igen, lehet bajod, szétnyílhat a heg. Vigyázz magadra egy kicsit jobban, mert nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy feldobd a talpad. Van egy gyermeked, akit fel kell nevelned.
2019. aug. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Azta, mit takar az a nem túl finom szeretkezés?? Ha neked nem volt jó közben, miért nem szóltál a bikádnak, hogy kisebbeket lökjön, elvégre végigvágták a hasad 6 héttel ezelőtt?

Nem kéne szülés után rögtön útszéli üzemmódban bacni, ugyanis még császár után is kell idő, hogy minden regenerálódjon. Fokozatosan kéne visszaállni erre is...

2019. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szex lenne a probléma, mi sem fogtuk vissza magunkat, de sosem fájt a hegem. Az emelést viszont még a gyerekek 2-3 hónapos korában is bőven megéreztem, azzal vigyázni kell.
2019. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!