Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan akinek terhesség...

Van itt olyan akinek terhesség alatt nagyon fájt a szeméremcsontja? Hogy alakult szülés közben?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, kb 8 hete tartó folyamatos, durva fájdalmaim vannak odalent, a legrosszabb üléskor, illetve alváskor mikor fordulni kell az àgyban, úgy érzem szétszakadok és nem bírom már tovább! Aki volt hasonló helyzetben, mi lett vele szüléskor a kitolási szakaszban? Hogy tudtatok nyomni? Gondolom akkorra sem fog elmulni a fájdalom, csak rosszabb lesz ahogy jön ki a baba! Rettegek emiatt a szüléstől! :(
2019. aug. 20. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, múlt hét csütörtökön szültem. Nekem is fájt, főleg ágyban fordulaskor ahogy írod, illetve ha sokáig feküdtem.

A kitolaskor máshogy fájt, nem emlékszem hogy éreztem voltam ugyanazt a fájdalmat.

2019. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem is nagyon fájt. Néha menni alig tudtam, én is úgy éreztem szétszakadok. Vajúdás és kitolás közben egyáltalán nem fájt. Nem is éreztem.
2019. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. Szules kozben nem is ereztem. Vagy lehet,h a szulesi fajdalmak mellett ez eltorpult, de egyaltalan nem ereztem szules kozben mar,h fajna.
2019. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami biztos, mindent ki tudunk bírni. Nekem is hosszú heteken keresztül fájt, de a szülésnél nem emlékszem, hogy éreztem volna. Aztán ugye azt gondoltam akkor, hogy sosem lesz vége, de mégis vége lett és csodás volt. Második babámmal most vagyok 20 hetes, már most érzem. Én is rettegek, hogy mi lesz később, de ez eldől. Az élet nem áll meg s a nagyot se tehetem fagyasztoba még 20 hétig. 🤷‍♀️
2019. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat, akkor kicsit megprobalok megnyugodni es bizni benne, hogy en sem fogom akkor mar erezni! bennem csak azert merult ez fel, mert el nem tudom kepzelni, ha egy atfordulasnal annyira faj, hogy sirva tudnek fakadni, akkor hogy tudom majd atpreselni rajta a babamat anelkul hogy ne haljak szornyet ott rogton, de ezek szerint nem egyedi a problemam:( Gratulalok mindenkinek a babahoz!:)
2019. aug. 20. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!