Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig normális ha nincs...

Meddig normális ha nincs házasélet szülés után?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 09:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
Első vagyok.Azért írtam h.6 hétig,mert addig nem szabad.Ha egy pár szereti egymást és minden oké köztük,ezt a 6 hetet is alig bírják kivárni.Te arra akarsz utalni,h.párod nem akar szexelni veled hónapok óta?Ha igy van,ez nem normális egyáltalán!
2019. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
6 hét. Utána meg tessek szexelni, ne ezért menjen mar tönkre a házasság.
2019. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
És az nem szomorú, amikor az asszony nem kívánja vagy fáj is hónapokig (lásd 6-os), de tűri, hogy "jó legyen a házasság" és nehogy ne legyen apja a gyereknek? Bezzeg ha a férfival akadnának bármi miatt gondok, akár libidó, akár fickósság terén, akár betegség (pl. leggyakoribbak a cukor, érszűkület, prosztata, vérnyomás... és ezek már simán 40 éves kor körül befigyelhetnek), akár pszichés okok miatt (pl. munkahelyi stressz), akkor az asszony legyen megértő és csináljon úgy, mintha minden rendben lenne. Egy párkapcsolatban néha változhat a szexuális étvágya a feleknek, nem biztos, hogy ez valakinek a hibája vagy a szerelmének a hiányát jelenti. Nagyon fontos a szex persze, de azért nem árt előbb a jót feltételezni egymásról és hát kommunikálni, megkérdezni a másikat, hogy mire lenne szüksége, a "nem kevés baj van" elméletek helyett.
2019. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Mi a 6 hetes kontrollt megvártuk, hogy az orvos rábólintson. Azelőtt is kényezetett a férjem orálisan miután elmúlt a folyás de nem volt behatolás. Gátvédelemmel szültem, nem volt sem seb, sem varrat, semmi, a szülés utáni folyás 4 hétig tartott. A kontroll utáni este már meg is próbáltuk, nem volt fájdalmas egyáltalán és minden ugyanúgy működött mint a szülés előtt. A libidóm nem volt az egekben ameddig szoptattam (8 hónapig) de heti 3 szex biztosan volt akkor is. A férjem semmit nem erőltetett rám, ha nem akartam vagy úgy látta, hogy nincs kedvem akkor nem is próbálkozott. Szerintem ez mindenkinél más és ezt tiszteletben kell tartani, azt viszont ha hónapokig nincs szex azt nem tartom egészségesnek a házasságra nézve de biztosan megvan rá az ok, beszélgetni kell róla és türelmesnek lenni a másikkal.
2019. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

13as! A szex kölcsönös örömszerzés. Az a nő aki tűr, meg csak hagyja magát az meg is érdemli.

Szülés után nem a dugás a lényeg, hanem az intimitás. Hogy a pár azután is tudjon egymásra férfiként és nőként tekinteni, hogy ne csak apa meg anya legyen.

Lehet összebújni, ölelkezni, csókolózni, simogatni. A szexnek nem feltétele a konkrét behatolás.

Azt gondolom, hogy amelyik nőnek nem hiányzik szülés után még hónapokkal sem ezek közül semmi, ott gond van a kapcsolattal és az érzelmekkel.

És igen fáradtság van, kialvatlanság van, aggódás van, káosz van, de ha a pár nem szentel időt és energiát a testiségre az nagyon nagy baj.

2019. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
0 segítségünk van, én a szülés után hónapokig gondolni sem tudtam a házaséletre... Azt sem tudtuk merre vagyunk arccal, 1-2 óra alvás egyben már soknak számított. A lényeg szerintem az, hogy ettől függetlenül ezt meg tudjuk beszélni, nálunk valahogy fel sem merült, hogy most gondot okozna a kapcsolatunkban, hogy "úgy" nem vagyunk együtt. Aztán persze sokat javult a helyzet, belerázódtunk a családi hétköznapokba, felvettünk egy új életritmust és szépen visszatért gond nélkül a testiség is..
2019. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
# 15 Igen, de sokak jutott "egyszerűbb" férfi, aki arra vár, hogy kiszolgálják ebben is (és bizony nem a munkás intimitás részére vágyik, hanem a "konkrétra"), érzelmeket eddig sem szokott kifejezni, vagyis tegnap is levitte a szemetet és öt percet egyedül volt a babával is, cserébe igazán járna érte este 10kor a szokásos, erre a gaz asszony meg megint elaludt. :D
2019. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincs azzal baj ha pár hónapig nincs szex. Mi is fáradtak voltunk mert volt egy éjjel-nappal síró hasfájós babánk. Szerintem az első fél évben csak párszor szexeltünk, az sem volt maradandó. Most kezdünk helyre állni, most 1 éves a pici. Most se mindig tökéletes, meg van olyan hogy csak azért nincs szex mert állva el tudnánk aludni, pedig kedvünk az lenne hozzá, de azért már elég sokszor be tudjuk ütemezni és még élvezem is. Szóval kérdező szerintem nincs baj.
2019. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hat héttől hatvan évig.
2019. szept. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Coffelia ***** válasza:
Az a normális, ami a párnak normális. Meg kell beszélni egymással. Mi az első évben a nyálunk folyatva aludtunk, amikor csak lehetett, két kezemre ráfér az összes szeretkezésünk száma ebből az időből. Egyáltalán nem ment tönkre a házasságunk, és most, a fiunk harmadik életévében is nagyon szeretjük egymást, nem múlt ezen semmi. Priorizáltunk. Van, aki bírja a gyűrődést, és van, aki alig él az alvásmegvonástól, na mi az utóbbi vagyunk.
2019. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!