Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig normális ha nincs...

Meddig normális ha nincs házasélet szülés után?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 09:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
6 hétig.
2019. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Hat hétig nem szabad házaséletet élni. Utána pedig addig normális, ameddig mindkét félnek jó.
2019. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Egy életen át. Minden percetek, energiátok a gyerek fogja lekötni.
2019. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Amíg tart a gyermekágyi folyás és nem járt az asszony a szülés utáni kontrollon, addig - 6-8 hét - mindenképp érdemes megtartóztatni magukat. Utána függ attól is, hogy nincs-e valamilyen szövődmény. És hát sok nőnek, de persze egyéni, ha szoptat és kialvatlan, a libidója a béka feneke alá esik. Ez akár egy-két év is lehet sajna... Ezen leginkább az segít, ha apa besegít a baba körül, hogy az anya tudjon pihenni, és még kicsit udvarolgat is, hogy legyen önbizalom az esetleg alaposan megváltozott testben, ha meg akcióra kerül a sor, sok előjáték, ha kell, síkosító és semmikép ne legyen a szeretkezés strigulázott teljesítmény.
2019. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Milyen 1-2 év meg egy élet? Jesszus... Mi alig bírtuk a 6 hetet is kivárni és én bírtam nehezebben nőként, mind a 4 szülés után.
2019. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi kivártuk a kontrollt. Már aznap este megpróbáltuk. Hát nagyon fájt. Aztán még négy hónapig azt hittem majd meghalok. Aztán jobb mint előtte 🤭
2019. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ti szerencsések vagytok, ezért írtam, hogy egyéni. Ha rákeresel, nagyon sokan panaszkodtak már itt is, hogy terhesség és szoptatás alatt nem kívánják a szexet. Pl.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..

Nem is beszélve arról, hogy van, akinek valami tartós szövődménye lesz, más depressziótól szenved, és vannak gyerekek, akik még iskolás korukig is többször ébrednek éjszaka. Nagyon nehéz ilyenkor, hogy ne hibáztatásba menjen az egész.

2019. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Én nem kívántam utána nagyon sokáig, igaz sok más körülmény is hozhatta ezt a helyzetet, nem feltétlen a szülés, ami ráadásul császár volt, egyébként 6 hét után van kontroll és ha a nőgyógyász mindent rendben talál, akkor lehet szexelni.
2019. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szóval ha hónapok telnek el, akkor ott már a baj nem kevés...
2019. szept. 24. 11:19
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Kinek mi a baj. Nálunk a férjem nem egy szexőrült, nem volt neki különösebben gond, hogy nem volt szex. Más férfi meg már a 6 hétnél is kaparja a falat. Amúgy én a terhesség alatt se szexelhettem, szóval mondhatjuk hozzászoktunk. Alapvetően úgy gondolom, hogy érdemes fenntartani a jó szexuális életet, kell rá időt szánni és ha már lehet szexelni, akkor próbálkozni, akkor is ha nem könnyű, a kapcsolatnak jót tesz a szex, meg a résztvevő feleknek is.
2019. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!