Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés után belepisiltetek...

A szülés után belepisiltetek a betétbe vagy csak a vérzéshez kellett?

Figyelt kérdés
Volt gond a,pisivel? Mennyi idő múlva álltatok helyre?

2019. szept. 26. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Amíg nem tudtam önállóan kimenni, katéterem volt, szóval nem, de amúgy se "jó ötlet" , bőven sok a vér is annak a betétnek illetve nem hiányzik egy plusz fertőzés.

Egyébként volt inkontinencia problémám első szülés után, de nem teljes bepisilős.

2019. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az első napokban volt egy kis vizelettartási problémám. Császáros voltam és éjjelente nagyon nehezen keltem fel. Volt, hogy nem bírtam tartani addig míg kértem a wcre. Másnap sírva meséltem a férjemnek, aztán a védőnőm nyugtatott meg, hogy ilyen előfordul szülés után. Bármilyen módon is jött a világra a baba.
2019. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Természetes szülés gátvédelemmel. Az első pár héten rendszeresen előfordult, hogy egy kósza hapcinál vagy köhögésnél be-becsurgott. Szerintem kb fél évig csak összeszorított combokkal mertem tüsszenteni. :D Utána teljesen helyreállt a rend szerencsére de erre minden édesanya legyen felkészülve a szülés módjától függetlenül, ajánlom a tisztasági betétet ezekre az időkre, én moshatót használtam, hogy ne terheljem ezzel is a környezetet.
2019. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanaz, mint a másodiknak. Szules utáni harmadik nap rendbejött. Második szulesemnel (szinten csaszar) nem volt ilyen
2019. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Sosem pisiltem be, felnőttként legalábbis. 4 gyerekem van. 😊
2019. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Császárral szültem és bár nem pisiltem be egyszer sem,de szülés után 2 hétig ez sokszor csak a jószerencsén múlott.
2019. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem, szülés után egyből elküldtek pisilni, és döntötték belém a folyadékot, hogy tisztuljanak a húgyutaim.


Óvatosan engedtem ki, a legkisebb ingernél is ráültem a vécére.


A bélgázokkal nem volt ilyen szerencsés a helyzet, amíg nem volt meg az első széklet, nem tudtam visszatartani.

2019. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudtam másfél napig pisilni, már majdnem katéterezni kellett, de miután lecsapoltak, már minden rendben lett szerencsére. Így a betét csak a vérzéshez kellett.
2019. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Intim tornaztam miota az eszemet tudom

Szoval nem fordult elo ilyen

Szules utan azonnal kezdtem is 😊

2019. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Szülés után napokig még összeszorítani se tudtam a hüvely izmokat nem hogy intimtornazni...

Egyébként nem pisiltem direktbe bele, ezt amúgy se tenném, vizelet tartási problémám első gyerekkel nem volt.most 2.al vagyok terhes bízom benne hogy most se lesz

2019. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!