Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki kiírva mára...

Van még valaki kiírva mára vagy a napokban?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 40 hetes és már borzalmasan türelmetlen vagyok, nagyon szeretném már én is a kezemben tartani a kislányomat.

Holnap megyek terheléses NST-re. Volt akinek esetleg ott megindult a szülés?


2010. júl. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szombatra vagyok kiírva, én is türelmetlenkedem, aggódom, kezdek félni egyszerre, és nem tudom még mindig felfogni, hogy (remélhetőleg) hamarosan hárman leszünk.

Ma reggel volt egy kis aggodalom, de úgy tűnik, csak kezd nyílni a méhszáj. Ja, és a fogadott orvosommal egy hónapja nem beszéltem, mert szabin van, hétfőtől lesz újra. Ez is aggodalommal tölt el.

Kitartás, hamarosan meglesznek a lánykáink:)! Első baba?

Nálad minden rendben?

2010. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen első babám, és én a 36. héttől elkezdtem nyílni, azóta össze van pakolva, és kb. a 37. héttől joslóim vannak minden éjjel és minden nap azt gondolom, hogy talán ma. Már kezdek beleőrülni. Várja is az ember a baba miatt, meg túl is lenne már rajta a fájdalmak miatt. Nagyon rossz ez a várakozás. Ráadásul a párom rengeteget dolgozik és nincs térerő a munkahelyén, úgy hogy már többen felkészülve várják a hívásomat 3 hete:) Te hogy viseled? Te is ennyire várod már hetek óta?
2010. júl. 15. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor még otthon vagy:) Hát, ahogy írtad, várom is, meg túl is lennék már rajta. Amibe én kezdek beleőrülni az az, h jönnek a telefonok, smsek, mailek, napról-napra, h na, egyben vagy még???

Nos, már ott tartok, h nem veszem fel a telefonokat. Majd ha van vmi, úgyis elmondjuk. Titeket nem zaklatnak ilyenekkel? Már én is rég összepakoltam, és két évet vártunk erre a babára, de néha elfog a félelem, hogy meg tudom majd csinálni? Mármint a szülésre gondolok. Bár férjem velem lesz, és tudom, erőt ad majd, és támaszom lesz, azért én félek picit attól, h mi vár rám. És bízom azon sok anyuka véleményében, akik azt mondják, ha kint van, elmúlik minden fájdalom:) Bárcsak már ott tartanánk!

Apás szülésetek lesz?

2010. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A telefonokkal és e-mailekkel én is így vagyok, pedig mindenkinek mondtam, hogy szólunk ha lesz valami. Igen apás szülés lesz nálunk is, vagyis úgy tervezzük, aztán kiderül apa hogy bírja majd. Azt mondja nem a vértől meg ilyenektől tart, hanem attól, hogy nem bírja majd elviselni, és végignézni ahogy nekem fáj. Mi nem terveztük még a picit, csak úgy kb egy év múlva, de ő úgy látszik most akart jönni, nagyon örülök azóta hogy így történt, hiszem hogy mindennek oka van mi miért történik.

Ezzel a túlhordással is úgy vagyok, csak még azt nem tudom mi lehet ez az ok? Milyen pozitív kimenetele lesz a dolognak?:)Majd kiderül a szülőszobán.

2010. júl. 15. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, a férjeink nagyon hasonlítanak:) Az enyém sem bírja, ha nekem rossz. Ha örültök a babának, az nagyon jó, szerencsésebb, mint ha sok-sok negatív tesztet dobsz ki:(

De most jön a célegyenes! Legyünk ügyesek:)! Jó éjt!

2010. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!