Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hüvelyfal vagy...

Szülés után hüvelyfal vagy méhsüllyedés lehet? El fog múlni talán?

Figyelt kérdés

3 hete szültem természetes úton gatmetszessel. A külső varratok nagyon szepen felszívódtak, de a belső varratok helye begyulladt, égő fájdalmat érzek ezért tükröt ragadtam hogy megnézzem magam. Ekkor láttam hogy kb nem is látszik a huvelyem mert benne van valami nagy. Állandóan éreztem hogy van ott valami furcsa, de azt gondoltam a varratok. Tudom nehéz innen megmondani, de tapasztalatokra lennék kiváncsi hogy ilyenkor ez mi lehet szülés után? Normális és visszahúzódik ez a dolog vagy ez most akkor süllyedés? És meg lehet vele várni a 6 hetes kontrollt vagy menjek vissza a héten szerintetek? Tényleg valami ráncos nagy dolog van a bemenet mögött kb egy vonalban a húgynyílással, és nem látszik maga a “hüvely”.

Köszönöm előre is ha valaki leírja a tapasztalatait.


2019. okt. 7. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én nem várnék. Semmi bajod nem származik belőle, ha elmész dokihoz, nézesd meg minél előbb.
2019. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyfalsérvnek hangzik. Az idegentest éezet is velejárója.
2019. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha voltál dokinál majd megirod mi volt?
2019. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam ma a dokit, látatlanban azt mondta hogy a huvelyfalam és a mégnyakam van megsullyedve valószínűleg, de elvileg a 6 hetes kontrollig az állapot még változni fog, kell hogy visszahúzódjon. Ezért azt mondta hogy ha egyéb tunetem nincs, emiatt nem kell visszamennem, elég a 6 hetesre, ott majd meglátjuk hogy visszamegy-e, vagy kellenek további lépések. :(
2019. okt. 8. 20:50
 5/6 anonim válasza:
Megìrod majd lègyszi ha làtott a doki? Nekem is ez a problemam :(
2019. nov. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Most voltam kedden. Doki nem látott semmi rosszat, igaz mostanra javult a helyzet magától is. Azt mondta a mehszajam kicsit lent van még de az menni fog még visszább. Egyébként mutattam neki azt a gombócot amit én látok és azt mondta hogy az a hüvelyfalam és az is vissza fog simulni idővel. Amit éreztem folyton nyomást a hüvelyben mintha lenne benne valami, az pedig a gátvarrat volt. Úgyhogy nekem végül nem talált problémát, de azért javasolt Kegel tornát és stimulációs eszközöket hogy meggyorsitsam a maradék regenerációt.

Egyébként tényleg javult mostanra, a babám most lesz 2 hónapos pénteken. Lehet tényleg idő kell neki...

2019. nov. 20. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!