Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhsüllyedés és hüvelyfal...

Méhsüllyedés és hüvelyfal süllyedés miatt csinálnak császármetszést?

Figyelt kérdés

A második szülésemnél túl nagy volt hozzám képest a baba, össze-vissza repedtem, és belül is elég tropa lettem.

Most váratlanul teherbe estem, de végül is örülünk a babának, várjuk őt, de nagyon félek, hogy a szüléstől rosszabbodik a dolog.

Ha a harmadik baba is ilyen hozzám képest nagy súlyú lesz, akkor csak e miatt megcsászároznak? Vagy ilyen miatt senkinek nem vették ki a babát.

Köszi a választ


2016. aug. 4. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Második szülésemnél lett hólyagsérvem és enyhe méhsüllyedésem. Intim tornával a sérv helyrejött, a harmadik szülésnél nem volt vele gond. Neked is ajánlom, hogy minél előbb kezd el, terhesség alatt is lehet.
2016. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Intim torna gyanánt hányszor, mit, hogy csináltál, hogy ilyen eredményes lett?


Köszi

2016. aug. 4. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

csak akkor csinalnak csaszart ha nagyon kemeny a mehsulyedes olvasd a huvelynyilasban latszik a mehszaj.

Minden mas esetben siman megszulod es szules utan intimtorna esetleg fead back kezeles vagy mutet

2016. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Kriston Intim tornát csináltam. A legjobb, ha elmész tanfolyamra. Nekem nem volt rá lehetőségem, könyvből tanultam, de van Dvd változat is.
2016. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!