Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel állt...

Szülés után mennyivel állt vissza a testetek a szülés előtti formára?

Figyelt kérdés
Ill. Ki mikor kezdett el újra sportolni baba mellett? Van rá időtök/kedvetek? Én 8 hónapja szültem, alapvetően meg vagyok elégedve a testemmel, a fenekemen kellene kicsit formálni(megemelni, narancsbőrt eltüntetni) ill. a hasamon, de baba mellett ugye nem egyszerű, főleg hogy állandóan kézben akar lenni. Így csak akkor lehetne ha alszik, olyankor pedig örülök, ha jut idő enni, főzni, takarítani.
2019. okt. 9. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
4 hét után kb., nagyon kicsi hasam volt és fogytam is sokat a terhesség alatt, hányás miatt, nem sportolok, 2 éves múlt a lányom.
2019. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 év után.
2019. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 hét.

Szigorúan tartottam a Gdm-es diétát és rengeteget mozogtam terhesen is.

Szerencsés voltam, mert a kórházból már szinte lapos hassal jöttem ki. 10 hónapos a lányom, eddig napi szinten sétáltunk 8-10 km-t, csak a tornához nincs kedvem.

A fenekem egy kicsit megereszkedett, de csak azért nincs még "helyrehozva" mert lusta vagyok. 😁 Mindig majd hétfőtől kezdem az edzést.

2019. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha
2019. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kilóban már a szülés után 10kg-mal kevesebb voltam, mint a terhesség előtt. A hasamon a bőr viszont sosem állt vissza, olyan volt, mint egy kipukkadt lufi. Most vagyok 35 hetes a másodikkal, élvezem, h feszes vagyok, h fel van fújva a lufi, hamarosan visszatér a plötyi. :(
2019. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én a terhesség előtt is vékony voltam sőt túlságosan is, most pont jó a súlyom, csak a hasamon van egy kis felesleg de az se a terhesség miatt van. Sajnos nincs motivációm az edzéshez.
2019. okt. 9. 17:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy sokat híztam terhesen (+18 kg össz.),9 hónappal, pedig nem sportoltam semmit.Kivéve a mellem, annak sajnos annyi.:-)
2019. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. baba után 3 hónap, 2. baba után 4 hónappal. Mindkettővel sokat híztam (20+) de hamar lement minden.
2019. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vékony voltam szülés előtt, kb 16 kilót híztam, a terhesség előtti súlyomat szülés után hat hónappal sikerült elérni, de most mindenkitől azt hallom nagyon vékony lettem így. Kb 3 hónappal szülés után már normális alakom volt, 6 hetes kontroll után kezdtem edzeni.
2019. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Három hete szültem, 16 kilót híztam, abból 8 már lement. Hasam már közvetlenül szülés után sem volt, csak kissé puhább volt a szokásosnál. Egyáltalán nem nyílt szét a hasizmom, nagyon kicsi volt a pocakom is. Most már szép feszes. Két, kb. fél centi hosszú lila csík maradt rajta, amik folyamatosan halványodnak. Kenegetem magam bőrfeszesítő testápolóval mindenhol, illetve sokat emelgetem a babát, most ez a legkézenfekvőbb :D Mióta hazajöttünk, nagyon figyelek az étkezésre, hogy legyen tej is, de közben ne hízzak.
2019. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!