Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs választott orvosom...

Ha nincs választott orvosom és komplikált szülésnek nézek elébe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogy működik a dolog olyankor, ha eddig sztk rendelésre jártam egy bizonyos orvoshoz, de nemrég kiderült, hogy eléggé komplikált szülésnek nézek elébe. Már épp meg akartam kérni az orvost, akihez eddig jártam sztk-ba, hogy akkor Ő vezényelje le a szülést, ami emiatt valszleg császár lesz, de most úgy fest a dolog, hogy lehet, nem is szülhetek az adott kh-ban, ezért mégsem kértem még fel az orvost. Ilyen esetben az orvos tudni fogja, hogy a Női Klinikán belül kihez irányítson, vagy majd a Klinikán mondják meg, hogy kihez menjek?
2019. okt. 19. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a terhesség? Amúgy ha nincs választott, akkor az az orvos vezeti le a szülést, aki épp dolgozik.
2019. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19 hetes. De lenne választott, ha tudnám, hogy kit kérjek meg. De a kórházat sem ismerem és senkit ott.
2019. okt. 19. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi a “komplikáltság” oka? Lehet, hogy csak neked ijesztő valami, a dokiknak meg mindennapos. 😊
2019. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell orvost fogadni, majd olyanra osztják ki a klinikán, aki meg tudja oldani. De egyáltalán mi miatt lesz valószínűleg komplikált?
2019. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fórumokon kérdezz körbe, kit ajánlanak. Általában a kórházakban szült anyukáknak szokott lenni FB csoportja PL.
2019. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak szerintem. Placenta accreta..... nagyon ritka és életveszélyes lehet szülésnél.
2019. okt. 19. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha nem fogadsz orvost, mert akkor olyanra bízzák, aki tényleg nem egy ba.asz.
2019. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, h van benne valami.
2019. okt. 19. 10:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, rosszul írtam, nem accreta, hanem a súlyosabb, placenta increta.
2019. okt. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!