Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikrek esetén ki mennyit...

Ikrek esetén ki mennyit fizetett a választott orvosának szülés után?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó orvost szeretnék felkérni, de ő bizony megkéri 1 baba esetén is a készenléti díjat a szüléshez. Érdekelne h ikreknél dupláját szoktáke adni a dokinak, vagy 1.5x-ösét, vagy mennyit? Szeretném ha a legnagyobb szakértelem mellett születnének, mivel lombik babák, sokat vártunk rájuk de nyilván vannak anyagi értelemben határaink.
2018. máj. 30. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha császár, akkor ugyanannyit, mint egy baba esetén. Ha természetes szülés, akkor pedig nehéz kérdés, mert hogy több orvos lesz jelen, mint általában... de mondjuk a másfélszeres reális.

De ha "megkéri az árát", akkor legegyszerűbb rákérdezni.

2018. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan kérdezz rá, nem szoktak ezen fennakadni.
2018. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kérdezz rá! Megfogja mondani.

"Szeretném ha a dr úr vezetné le a szülést. Mennyi lenne az anyagi vonzata?"

Kb ennyi. Ő meg elmondja h x ezer ft.

Császárom volt, én a varratszedésnél adtam oda a pénzt.

Barátnőmnek sima szülés volt ő a kórházban adta oda utolsó nap ( minden nap bement hozzá is a doki)

Unokahúgom a 6hetes kontrollnál adta oda.

2018. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeztem, hogy annyi-e a tiszteletdíj, vagy több mint egy babás szülésnél. Elviccelte, azt mondta hogy ugyanannyi, mert akciós (egyet fizet, kettőt kap) :-).


Ettől függetlenül mi valamivel többet adtunk neki, mint a normál tarifa (de ez az összeg nem érte el a 1,5x-esét). Nagyon elégedett voltam az orvossal, mert nagyon lelkiismeretesen gondozta a terhességet, és a gondozásért nem fogadott el pénzt (nem a magánrendelőjébe jártam hozzá, mindig a kórházba hívott).


Szerintem tisztázzátok az anyagiakat, amikor felkéred.

2018. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!