Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen kogon csinalnak a...

Milyen kogon csinalnak a dokik ferjoltas szulesnel?

Figyelt kérdés
Aki nem tudna az az mikor gatvarrasnak szukebre varrnak...
2019. okt. 20. 14:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Bocsanat de fel vagyok haborodva.

Ma meselte az egyik kismamam h a dokija ezzel henceget.

O meg mar fel eve szenved a fajdalmas szex miatt. Mar kedve sincs hozza, a hazassaga emiatt romokban. Minden alkalommal sir aktus alatt annyira faj neki.

Dulakent felhaborit h ezt tettek vele es sok anyaval!

2019. okt. 20. 14:43
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Hmm... na persze. A csodálatos férje meg úgy nyomja, hogy közben a szeretett (?) felesége zokog?


Tudod, amíg az anyák mindent megengednek az orvosoknak ez lesz. Lassan 80% lesz a császárarány, kézzel tágítanak, tolják az oxit ok nélkül, stb. Ha dúla vagy, akkor nem ez a legfelháborítóbb dolog, amit láttál.

2019. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Szűkre varrta a doki,vagy mi van??? Ilyen létezik???
2019. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem mi az a férjoltás.
2019. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem férjöltés akar lenni és igen, szűkebb lett, mint szülés előtt volt.
2019. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen van? Ha engem szűkebbre varrnának, akkor lyukam nem lenne... komolyan, már erre is figyelni kell?
2019. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Pont olyan jogon, ahogy a többi beavatkozást is. Többnyire tájékoztatás és engedélykérés nélkül. Valóban felháborító.

Én fordítva jártam, ez sem sokkal jobb. Jó kis szűk voltam, vágtak rajtam egy óriásit, és annyira béna volt az orvos, hogy nem tudta rendesen összeilleszteni a sebszéleket. Félre van csúszva az egész, a hüvelybemenet mellett még van egy kis "gödröcske" is (nem lyuk, tehát zárt), és persze totál tág, ahogy mondani szokás, egy kamion lazán megfordulna benne. Már nincs és soha többé nem is lesz kivel rendszeresen szexelnem, meg kisebb gondom is nagyobb ennél, de amúgy na... a drágajóédesanyukáját az összes ilyen hentesnek!

2019. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Attól, hogy a hüvelybemenet szűkebb, a hüvely nem lesz az...

ÉS tanulj meg írni, nagyon gáz egy iskolázatlan, félhülye dúla. Már ha az vagy.

2019. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

a hüvelybemenet mellett még van egy kis "gödröcske" is (nem lyuk, tehát zárt), és persze totál tág, ahogy mondani szokás, egy kamion lazán megfordulna benne


a hüvelyed tágasságának semmi köze ahhoz, hogy a hüvelybemenet és gát hogyan van varrva.

2019. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

A kérdés kamu. Troll vagy...nem hogy dúla.

Ilyennel régen viccelődtek , de akinek pici anatómiai ismerete van az tudja hogy ilyen nincs.

A bejárat rugalmasan tágul épp ezért enged be egy vékonyabb és akár egy extrém vastag kukit is. Es ezért fér ki a kisbaba feje.

A hüvely fala és boltozata tágul ki néhány esetben, ekkor érzik tágnak a hüvelyt, a hüvelybemenetnek ahol a varrat van ehhez semmi köze élvezet szempontjából.


Tehát ha valakinek fáj a szex annak nem.ez az oka.

2019. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!