Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Termeszetes szulesnel elobb...

Termeszetes szulesnel elobb utobb mindenkepp elfolyik a magzatviz igaz? Tehat ha veletlen nem tudom beazonositani vagy nem erzem meg az 5 perces fajasokat elore, akkor legkesobb akkor eszre veszem, hogy szulni fogok? 38hkm

Figyelt kérdés
Tudom hulye kerdes, de homeopatias nyugtatot szedek mar a szules vegeig es felek, hogy ez elnyomja majd a gorcsoket es nem veszem eszre.
2018. jún. 8. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki. Észre fogod venni, ne izgulj! 😊
2018. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb persze,hogy elfolyik,de lehet csak a szülő ágyon burokrepesztés után.Viszont szinte kizártnak tartom,hogy ne érzed majd a fájásokat,és ne vedd észre,hogy szülni fogsz.Eléggé tud fájni.
2018. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem altatva vagy, vagy kemeny drogot veszel be, akkor az 5 perceseket eszre fogod venni.


A magzatviz elfolyasa valtozo.

Nekem pl elfolyt meg vajudas elott mindig, de a szomszedom pl arra vart, hogy repedjen a burok, mert nem akart hamar bemenni a korhazba es vegul otthon szult...

Addig huzta, mig mar a vajudas vegere kerult, a fajasoktol nem birt elindulni, akkor hivott at engem segiteni, mert a mentokre ugye varni kellett.

Konkretan mar tolofajasai voltak es lattam a gyerek fejet burokkal egyutt, amikor elpattant a burok es elfolyt a viz. Ra 15 perccel mar a babat bugyolaltam a kendobe...

Szoval addig ne varj, ha biztosan vajudsz. :)

2018. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Észre fogod venni, ha beindul a szülés. :)

Kicsit olyan, mint az orgazmus. Amíg nem volt, addig el se tudod képzelni, de ha egyszer átéled, biztos lehetsz benne, hogy ez volt az. :)

A szülési fájdalom is ilyen.

Van, akinek egyből a magzatvíz folyik el, de ez a ritkább.

Egyébként sincs miért izgulni. Nem te leszel az első vagy utolsó a héten se, aki jóslókkal megy be. :) Azzal is előfordul, aki a harmadikat várja. ;)

2018. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jol van, akkor remélhetőleg megérzem mindenképp majd. És pl. a rendszeres keményedés görcs nélkül is fájásnak minősül?
2018. jún. 8. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a rendszeres keményedést is figyelnémhogy sűrűsödik-e. Az egyik barátnőmnek az elején nem voltak fájásai,csak keményedett.

Nekem pedig nem folyt el a magzatvizem, szülőszobán burkot repesztettek ,épphogy a toló előtt.

2018. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi a homeopátiás nyugtató nem nyom el semmit, mert kamu. Remélem a gyereked majd orvoshoz viszed ha beteg nem pedig homeopátiás bogyokkal tömöd majd.
2018. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze figyelem a kemenyedest is..

Nekem ugy erzem hasznal a homeos is, annyit, amennyit muszaj most neki, de persze nyilvan, ha baja lesz a babanak, megyunk az orvoshoz majd.

2018. jún. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!