Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2. szulesnel is van gatmerszes?

2. szulesnel is van gatmerszes?

Figyelt kérdés
1.-nel vagtak, bar nem partja a doki, de kicis vagyok es 35cm volt a buksija. Malnalevel teat ittam meg a masszazsolajat hasznaltam 36 het utan. 2. Van valami esely,hogy ne vagjanak?

2017. máj. 15. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha megint nem tagulsz elegge akkor megint vagnak, hogy ne repedj!
2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt ertem en is, csak ugy statisztikara lennek kivancsi :) mert 4-5 ujjnyira goyrsan tagultam (csak addig volt lassu, csak a doki elnezeat kert,hogy vagni kell, de nagy a feje:D
2017. máj. 15. 21:46
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát az annyira nem nagy, a nővéremnek a fia első szülésnél 38 cm volt! De egyébként másodiknál általában nem vágnak. Nekem sem vágtak, csak az elsőnél!
2017. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nálunk utólag is vágnának, ha nem érnénk be. :-) aMindig meg van magyarázva. De nem bizti, hoy baj ha vágnak, amíg csak égnek álló lábakkal lehet szülni.
2017. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ja, 3-b9l 3-szor vágtak.
2017. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Statisztikaval sokra nem mesz......10-12 ember ir, hisba nem vagtak ebbol mondjuk 8-nak, nem jelzi ez semmilyen szinten azt, hogy Neked fognak-e.


(Ez olyan mint amikor azt kerdezi a kerdezo hogy kinek lett pozitiv tesztje 13. dpo-n ha 12-en negativ volt...a teherbeeses, szules temakor abszolut nem egzakt dolog, ugyanis totalis mertekben szervezetfuggo!)

2017. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vágtak volna, ha maradt volna rá idő. Így repedtem.... nem kicsit, viszont nem annyira, mint az első babánál, ahol vágtak ugyan, de túl keveset.
2017. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csupan erdekel. Tudom,hogy mas, de pk valaki csaszar utan is csak alapbol csaszarral szul. De van aki nem. Amugy inkabb "emlekezik a test es jobban tagul" diligban bizok. V felesleges.
2017. máj. 15. 22:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsanat a rossz gepelesert, tokre mast erzekel neha es belassult a telo( el kene olvassam kuldeskor bocsanat)
2017. máj. 15. 22:12
 10/15 anonim ***** válasza:

En kicsi vagyok 157 centi, a babám nem tudom mekkora fejjel született, de nem erte el a 3 kilót, en is csak 49 voltam szülesnél. Első babám gátvédelemmel, meg repedni se repedtem csak 1 helyen azt is 2 másodperc alatt megvarrták. nem tudom minek köszönhetem de a 14 órás vajúdásom után a szülés problema mentes volt. Talan azért mert burokban született, azt mondta a szülésznő hogy nem repesztik ki mert úgy nem nyomódik meg a baba annyira mivel vedi a burok (ha jól emlékszem ilyesmit mondott).

Angliaban szültem nem otthon.

2017. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!