Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulesnel meg mindig alkalmazn...

Szulesnel meg mindig alkalmaznak beontest?

Figyelt kérdés
Alkalmaznak meg beontest vagy ez mindenhol korhazfuggo? Szeretnem ha lenne mert azt hallottam jobb ha kap a kismama a kellemetlensegek miatt, de egyre tobbszor es tobb helyrol hallom hogy kupot kaptak a kismamak ami nem olyan hatasos vahy semmit. Tapasztalatok? Leirjatok hol szultetek es kaptatok-e? Es mikor? Mennyire kellemetlen egyebkent?
2019. febr. 10. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Szent István kórház 2016. Se beöntés, se kúp, semmi. Én nem vettem észre semmit, nem volt "probléma" ha volt is valami esetleg, azt gondolom letörölték szó nélkül, senki semmit nem tett szóvá.
2019. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Győrbe sima szülésnél és császárnál is alkalmazzák a beöntést.Én tavaly kaptam.Semmiség, mármint rosszabbra számítottam (ettől paráztam a legjobban),de rájöttem szülni nehezebb:)
2019. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

DEKK, idén (és előtte 2015-ben): megkérdezték, hogy kérek-e (tehát mondhattam volna nyugodtan nemet). Kértem, kaptam.

Ugyanez volt a borotválással is, opcionálisan ment.

2019. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A borotvalast azert nem kerdeztem mert en ugy tudom mindenhol van vagy megsem? Azert a doki jobban tud ugy vagni es varrni nem? En alapbol ugy mennek hogy borotvalva de ha megsem ugy alakul akkor gondolom rasegitenek... Igazabol eleinte en is a beontestol feltem milyen gaz lehet hogy oda ontenek stb, de sokan mondtak hogy a szules rosszabb es hogy nehany masodperc az egesz amit kilehet birni :) persze a babaert barmit, gondolom ha odapiszkit valaki veletlenul, nem torodnek vele ok lattak mar sok olyat es szerintem ez novernek es a dokinak termeszetes hogy elofordulhat
2019. febr. 10. 22:13
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
5 hónapja, Pécs: kértem beöntést, de a szülésznő azt mondta, hogy ma már nem szokás... Hiába mondtam, hogy de én szeretném, mert nagyon kellemetlenül érezném magam, ha 'baleset' történne. Végül császár lett, így nem lett semmi gond.
2019. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Szeged: 2007 kúp, 2017 semmi

A borotválást nem tudom, mert császár lett.

2019. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Mindkét gyerekem Tatabányán szültem. Elsőnél volt beöntés, másodiknál nem. Tatabányán szerintem orvostól függ. Mert másnap szült a barátnőm szintén itt, ő kapott. Amúgy nem kellemetlen. Nekem a burokrepesztés rosszabb volt. Végig csorgott a lábamon, le a padlóra.
2019. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Én szeptember szültem a Honvéd (volt MÁV) kórházban. Mielőtt beindították a szülést, megkérdezték, hogy szeretnék-e beöntést és én kértem. Korábban sajnos egy betegség miatt többször is volt már benne részem, így tudtam, mire számítsak. Egyáltalán nem vészes, ne aggódj, engem megnyugtatott a tudat, hogy így kisebb eséllyel ér baleset a szülőszobán.
2019. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Engem csak az érdekelne, hogy a tényen mit lehet lepontozni?

(3-as)

2019. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Koszi nektek is a valaszokat orulok hogy valaszoltatok es tajekozottabb lettem.


9-es nem tudom ki az a barom aki pontoz de nehany napja is tettem fel kerdest ahol megoszlo valaszokat kaptam de mivel tajekozatlan voltam igy szemelyes tapasztalatokat irtak mint most azaz tenyt. Erre valami idiota mindenkit lepontozott es most is azt mondom gyerekes a pontozgatas, fel pontozni szoktam de le soha foleg nem a sajat elmenyeket amikbol en is merithetek, szanalmas aki ide jar pontozni!!! Annyi az IQ szintje amennyi latszik.

2019. febr. 10. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!