Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megromlott házasság?

Szülés után megromlott házasság?

Figyelt kérdés
Se közeledés hozzám, se beszélgetés, semmi nincsen mióta megszületett a babánk, 5 hónapja. Ha rákérdezek mi a probléma nincs semmi az a válasz. Voltatok igy?
2019. okt. 22. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Voltam. Le is bukott nem sokkal a dugi mobiljával hogy ott ír a szeretőjének.
2019. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja nincs senkije, és soha nem csalna meg. Pedig más magyarázat nincs
2019. okt. 22. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért, szerinted nyíltan a szemedbe mondaná ha megcsalna? Ugyan már.
2019. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Pedig van más magyarázat is. Persze mi nők elsősorban megcsalásra gondolunk de vannak még okok:

1. Az apa szülés után a háttérbe szorul, előtérbe kerül a baba.

2. Az anya ideges a baba miatt, sok a veszekedés

3. Zavarja, hogy megváltozott a felesége teste

4. Rossz élményt adott neki az apás szülés (igenis van ilyen!)

5. Nem így képzelte el a gyerekkel való közös életet, nehéz feldolgoznia a változást

6. Gyerek sokat sír, nem tudja kipihenni magát otthon, emiatt feszült.

7. Nem tudja megfogalmazni neked valójában mit is érez.


És még ezer más okot fel tudnék sorolni a nőzésen kívül, úgyhogy ez csak egy tipikus női gondolkodás hogy "biztos megcsal"... ne legyünk ennyire gyerekesek. Persze benne van ez is a pakliban, de az alaptalan gyanusítgatás csak újabb veszekedést szül.

2019. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

"Azt mondja nincs senkije, és soha nem csalna meg. Pedig más magyarázat nincs"


Miért ne lenne? Nem igaz, hogy valaki nem tudja kibírni szex nélkül! Van, aki inkább nem szexel, mint olyan valakivel, aki nem vonzó neki.

2019. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Te a feleség vagy? Mert nem egyértelmű.


Felrovod neki, ő hogyan viszonyul hozzád. Te hogyan viszonyulsz őhozzá? Kedvesen, vagy hisztizve?

A babával együtt foglalkoztok, vagy az a hozzáállásod, hogy ne nyúljon hozzá a férj, mert csak bajt okoz?

2019. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hasfájós baba volt, sokat sirt, veszélyeztetett terhes voltam azt se vette annyira komolyan, én nagyon parázok mindenen még most is. Ja és házasok vagyunk
2019. okt. 22. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Én a férjemmel ugyanígy voltam. Kiderült egyik napról a másikra, lebukott, hogy szeretője van x hónapja mellettem.

Könyörgött, én válni akartam. El is váltunk, a gyereket látogatja stb de nekem semmi közöm már hozzá.

2019. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
A #4-es válaszolónak van igaza, csak a legtöbb nő ahelyett, hogy beismerné, inkább vagdalózik, hisztizik, kikéri magának, lepontoz. A belső hang és a lelkiismeret nem hazudik.
2019. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem csal meg, de érzelmileg már máshoz vonzódik. Még vissza tudod fordítani a dolgokat. Légy kedves vele. Járj a kedvében. Hajrá
2019. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!