Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől függ a gyors felépülés...

Mitől függ a gyors felépülés császár után?

Figyelt kérdés

Nemsonára lesz a 2. Császárom. Olvasgatom, hogy valaki már 5, nap után teljes nagytakarítást csinált, valaki menni alig bírt.

Függ valamitől? Esetleg a kórházban a gyors felkekèstől, sok mozgastol? Vagy szerencse kérdése?


2019. nov. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szerencse kérdése. Én elég jól megjártam. Nekem is mondták hogy minél többet mozogni stb. Az orvos aki műtött pedig jól lecseszett 4-dik nap mert a sok mozgástól nem úgy jött helyre 🤷‍♀️ Aznap egész nap feküdnöm kellett... Nem lehet elmenni rajta...
2019. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem jó ötlet sietni.

Igen, mihamarabb fel kell kelni, de csak akkor, ha már rendben van a vérkeringésed.

Érdemes szoptatni. Szoptatáskor oxitocin termelôdik, ami méhösszehúzódásokat okoz. Ezek az utófájások. Ezek segítenek, hogy visszahúzódjon a méhed.

Légy TÜRELMES magaddal. Egy cseppet sem éri meg szuperanyának lenni.

2019. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy ne erőltess semmit. Ha úgy érzed pihenj, ha úgy, hogy bírod és jól esik mozogni, akkor mozogj. Nekem nagyon nagyon könnyen ment a felépülés. Az első felkelés húzós volt, de onnantól kezdve semmi gondom nem volt, ez számomra is meglepő. Amúgy kB a szuleshez tudnám hasonlítani és nem a sokat emlegetett fájdalomküszöbhöz. Ugyan az az ember mondta, hogy az első szülését úgy élte meg, hogy úgy érezte nem éli túl, a második szülésénél meg volt egy tolofajas és viszlát. Gondolom ugyan annál az embernél nem változik ekkorát az a bizonyos fájdalomküszöb... Szval ez lehet tényleg csak a szerencsén múlik sztem.
2019. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen volt az első császárod?
2019. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 közt is baromi nagy különbség volt, pedig ugyanaz a doki műtött és idősebb sem voltam, 1 év van köztük. Az első után nagyon oda voltam, 2 héttel később is alig bírtam kiegyenesedni, a 6 hetes kontrollon az orvost kértem meg, hogy a bugyimat rakja át a bokámon, mert nem tudtam lehajolni. A második után 2 nappal úgy suhantam a folyosón, hogy azt hitték, hüvelyi szülés volt. 😊
2019. nov. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehezen keltem fel az ágyból még hetekig, eléggé égetett, szúrt a seb, de ugye akkor csak a baba volt és mi. Mostmár itt van a kislányom, akivel utána is ugyanúgy szeretnék foglalkozni
2019. nov. 10. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!