Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek normális az a...

Szerintetek normális az a kismama aki saját magának repeszt burkot az egyik ismerös meg akkarta probálni csak félt, hogy árt a babának szerintetek jogosan fél töle?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 16:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

17:08 vagyok.

Nem akartam írni, de én is úgs gondolom, hogy akinek ilyen még csak gondolati szinten is felmerül, annak nem való gyerek...

2010. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jogosan fél tőle. De nem is értem ezt az egészet. Magának akar burkot repeszteni, aztán mégse mert fél tőle??? Ne haragudj a kérdésért, de minden rendben van a hölgynél szellemileg? Eszembe nem jutott volna ilyesmi! Egyáltalán miért akar ilyet csinálni? Vannak más módjai is a szülés beindításának, bár én ezeket sem támogatom!!!! A baba akkor jön, amikor akar. De ha már minden áron szülni akar, akkor vannak kevésbé veszélyes módjai is annak, hogy megpróbálja beindítani!
2010. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem normális!!!
2010. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!